FitBands, elastické tréninkové pásy s držadly

12 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

Original price was: 739 Kč.Current price is: 569 Kč.(-23%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 479 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Elastické pásy FitBands na zahřívání, natahování a silový trénink jsou skvělé cvičební vybavení vhodné pro peněženku, které nezabírá mnoho místa a účinky cvičení jsou stejné nebo dokonce lepší než silový trénink, protože poskytují odpor v obou směrech. FitBands jsou lehké a snadno se přepravují, skladují a snadno se používají. Jsou vynikající pro trénink, rehabilitaci a zvýšení mobility a umožňují širokou škálu použití a mnoho cvičení.

 • Cvičení na silu v pohodlí vašeho obývacího pokoje
 •  5 různých elastických pásů, od 4,5 kg do 52 kg odporu
 •  Vhodné pro začátečníky a profesionály
 •  Jednoduchá a rychlá instalace
 •  Snadno přenositelná
 •  Mimořádně odolné materiály
 • Balení obsahuje: 5x elastické pásy různého odporu s karabinami, 2x rukojetě, 1x dvěrová kotva, 1x taška, 2x členkové pásy
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
DOKONALÉ TRÉNINKOVÉ ZAŘÍZENÍ
Nemáte doma ani peníze ani prostor na vybavení silových tréninků? Zhoršilo vaše měsíční členství v fitness váš rodinný rozpočet? Jako řešení všech těchto problémů existují elastické tréninkové pásy FitBands, které nabízejí dokonalý trénink celého těla a všechny úrovně obtížnosti. Elastické pásy jsou navíc lehké a malé, takže jsou velmi pohodlné na nošení v příruční brašně, která se dodává s nimi. Můžete si je vzít s sebou na dovolenou, na služební cestu, do práce nebo na procházku a mezitím si můžete udělat další silový trénink.
DIVERZITA
Odolné pásy FitBands poskytují širokou škálu cvičení pro posílení celého těla. Set je dodáván s 5 různými typy elastických pásů s různým odporem (4,6 kg, 6,8 kg 9,1 kg 11,4 kg a 13,6 kg), které mohou být použity jednotlivě nebo společně, podle svých preferencí odporu. S trochou fantazie si můžete udělat asi 150 různých cvičení na posílení, spalování, nebo tvar celého těla, ať už jste úplný začátečník nebo zkušený sportovec.
POUŽITÍ
Souprava je dodávána se speciální dvernou kotvou, která se snadno zavěsí mezi dveřní křídlo a rám a elastická guma je připravena na trénink. Měkké pěnové rukojeti poskytují pevné a stabilní uchopení a získáte taky popruhy na kotník, protože by jsme neměli samozřejmě zapomenout ani na trénink nohou. Z důvodu jednoduchého nastavení a snadné dopravy jste vždy připraveni provést několik opakování, i když máte jen pár minut volného času. Elastické pásy jsou vyráběny z pevných materiálů a poskytují dlouhou životnost a dobrý výkon.

Další informace

 • 5x elastické pásy různého odporu s karabinami, 2x rukojetě, 1x dvěrová kotva, 1x taška, 2x členkové pásy

 • 5 různých barev, různá intenzita cvičení

 • silný a odolný termoplastický elastický

 • začátečníky a taky profesionály

 • Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny pásy k
  tréninku v pořádku. Pásy nenapínejte více než je jejich
  trojnásobná původní délka. Pokud je napínáte, před uvolněním
  opatrně vraťte všechny pásy do původní délky, abyste zabránili
  zraněním. Důrazně doporučujeme, abyste pásy skladovali při
  pokojové teplotě, v suchém prostředí a bez dosahu přímého
  slunečního záření, aby jste prodloužili životnost produktu.
  Výrobek čistěte pouze vlhkým hadříkem bez čisticích
  prostředků. Jaké koliv čisticí prostředky mohou poškodit nebo
  oslabit pásy.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.