FlexiDrain, flexibilní pomůcka na přelévání oleje, benzínu a jiných tekutin

30 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

Original price was: 689 Kč.Current price is: 509 Kč.(-26%)

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 479 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 449 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Představujeme vám flexibilní pomůcku FlexiDrain, která je dokonalým nástrojem k přelévání tekutin přímo do nádob, aby se předešlo nepořádku při výměně oleje a jiných tekutin! FlexiDrain je vynikající pomůcka na přelévání oleje, benzínu a jiných tekutin z automobilů, nákladních automobilů, motocyklů, čtyřkolek, průmyslových zařízení, sekaček a vysokozdvižných vozíků!

  • Ideální na přelévání oleje, benzínu a jiných kapalin
  • Flexibilní a tvarovatelná, aby se přizpůsobila jakémukoliv otvoru
  • Bez nepořádku při výměně oleje a tekutin
  • Opakovaně použitelná a vyrobená z odolných materiálů
  • Odolná na teploty od -30 ° C do 200 ° C
  • Materiál: guma + hliníková slitina
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Perfektní tvar pro nejjednodušší způsob přelévání tekutin
Jednoduchý, ale užitečný nástroj na přelévání tekutin z nádob do lahví a naopak bez nepořádku. Po dokočení ho otřete a svineme a odložte.
Přetvarujte a znovu použijte tisíce krát
Vytvořte si prefektný přizpůsobivý tvar. Opakované použití. Hrany si vytvarujte kolem filtrů, nádob nebo odtoků tak, aby se vytvořila nepropustná těsnící vrstva, aby se zabránilo úniku oleje a jiných tekutin. Odolná vůči teplotám od -30 ° C do 200 ° C, což znamená, že je vhodná pro všechny běžné automobilové tekutiny, pouze přetvarujte a znovu použijte.
Široký rozsah použití
FlexiDrain flexibilní pomůcku lze kromě přelévání tekutin použít i jako odklon pro odkapávající vodu z potrubí, pomůcku pro plnění krmítek pro ptáky ... Nekonečné možnosti použití!

Další informace

  • guma + hliníková slitina

  • 50 x 20 cm

  • 1x flexibilní pomůcku na přelévání tekutin FlexiDrain

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.