FlexiGarden, roztahovací zahradní hadice s zavlažovací hlavou, která se neproplétá

9 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

734 

Vyberte množství:

1x 734 / kus
Nejpopulárnější
2x 624 / kus Ušetřete 220 
Nejlepší cena
3x 542 / kus Ušetřete 576 
14-denní možnost vrácení 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Lehká, kompaktní, roztahovací, nerezavějící, snadné použití a skladování, univerzální, praktická, spolehlivá a mohli bychom uvést mnoho dalších funkcí, abychom popsali tuto neuvěřitelně flexibilní zahradní hadici s zavlažovací hlavou. Proč se zabývat s obyčejnými zavlažovacími hadicemi? Usnadněte si život a každodenní úkoly a ušetřete čas pro něco příjemnější, namísto navíjení špinavých a nepraktických zahradních hadic.

 • Roztahovací od 7,5 m do 22,5 m
 • Neproplétá se
 • Flexibilní in nerezavějící
 • Lehká
 • Volně stojící zavlažovací hlava
 • Stříkací hlava, která má 7 funkcí
 • Barba: modrá
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ZJEDNODUŠME SI
Se již nějakou dobu chystáte polít zeleninu, trávník nebo umýt auto, jednoduše se však nemůžete motivovat, protože víte, že na vás čeká dlouhotrvající odmotávání propletené hadice a slabý proud vody, který sotva dosáhne požadovaný povrch. Nyní je čas zastavit tyto nepříjemné úkoly a koupit si roztahovací zahradní hadici s zavlažovací hlavou se sedmi různými funkcemi zavlažování. Polijte zahradu, trávu, květy, omyjte auto, zahradní cestu, omyjte psa nebo proveďte mokrou párty v horkých letních dnech.
MNOHO VÝHOD
Hadice je vyrobena z inovativního materiálu, který se od základní délky 7,5 metru roztáhne do délky 22,5 metru a přitom udržuje tlak při zavlažování. Materiál je mimořádně flexibilní, nerezavějící a po použití, když zavřeme vodu, se automaticky navíjí zpět do malého kotoučku, který je ideální pro skladování v malém prostoru. Zavlažovací hlava je navržena jako volně stojící, takže se nikdy neumaže. Můžete nastavit 7 různých funkcí zavlažování, takže přizpůsobíte proud vody podle svých potřeb.

Další informace

 • modrá

 • guma

 • od 7,5 m do 22,5 m

 • 1 x zavlažovací hadice, 1 x zavlažovací hlava, 1 x konektor

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.