FuelSucker, ruční čerpadlo na přelévání paliva, oleje a jiných kapalin

39 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

439 (-28%)

Vyberte množství:

1x 439 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ruční čerpadlo na přelévání tekutin je mimořádně užitečný nástroj do každé domácnosti. Pomocí čerpadla dokážeme nalít různé kapaliny, například benzín, olej, voda, pivo … Může také pomoci při vyčerpání nebo výměně vody ve větších akváriích.

  • ideální nástroj na přelévání tekutin
  • vhodný pro paliva, oleje a destilovanou vodu
  • hadici připevníme k zvedáku pomocí dodávaných objímkových svorek
  • užitečná pomůcka do každého domu nebo dílny
  • Balení obsahuje: 1x ruční pumpu, 1x hadici, 2x hadicovou svorku
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
UŽITEČNÝ NÁSTROJ DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI
Ruční čerpadlo na přelévání tekutin je mimořádně užitečný nástroj do každé domácnosti. Pomocí čerpadla dokážeme nalít různé kapaliny, například benzín, olej, voda, pivo ... Může také pomoci při vyčerpání nebo výměně vody ve větších akváriích.
Vhodný pro různé druhy kapalin
Lehké a přenosné ruční čerpadlo může čerpat všechny druhy kapalin, jako je benzín, olej, voda, pivo atd.
Snadné použití
Sada obsahuje pružnou a odolnou průhlednou hadici z PVC, která je odolná proti korozi a umožňuje snadný vstup do nádob. Hadice je připevněna k nádobě pomocí dodávaných objímkových svorek.

Další informace

  • 1x ruční pumpu, 1x hadici, 2x hadicovou svorku

  • PVC

  • délka 2m / průměr 18mm / tloušťka 2mm

  • pumpa není vhodná pro slanou vodu nebo korozivní kapaliny. Kapalina, kterou se snažíte přečerpat, musí mít vyšší hladinu jako nádoba, do které tekutinu přečerpávat. Konec hadice musí být uvnitř kapaliny, nejen na povrchu. Pumpa je vhodná pro vozidla, která nemají ochranu proti krádeži.

  • 1. Dodanou hadici před použitím rozřízněte na 2 části. Nastavte délku trubek podle svých potřeb. 2. věnujte pozornost směru šipky na pumpě. Šipka musí být vždy otočena ve směru čerpání (ve směru toku kapaliny).

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.