Garden Blade, brusný kotouč na nože zahradních sekaček

25 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

459 (-10%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nově nabroušené nože zaručí dokonalé sečení a nádherný vzhled vašeho trávníku. Brousící kotouč Garden Blade je nepostradatelným pomocníkem potřebným při broušení nožů zahradní sekačky.

  • Přesně pokosená tráva je zdravější tráva
  • Zkracuje čas kosení
  • Dokonale nabrousí nůž sekačky
  • Zachová těžiště nože
  • Vhodné na více brusek
  • Materiál: kámen s korundem
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
RYCHLÉ A VŽDY PO RUCE
Brusný kotouč Garden Blade lze připevnit na běžnou vrtačku nebo brusku. Vysoce kvalitní abrazivní kámen je vytvarován pod úhlem, který vrátí původní tvar čepelím a zároveň zachová jejich těžiště. Kosení bude tak rychlejší, řezy přesnější. Nabroušení nože sekačky v méně než 10 minutách, a to bez demontáže.
PRAKTICKÉ NÁVODY NA PĚKNÝ TRÁVNÍK
S nově nabroušenými noži dosáhneme optimálního kosení. Pod ostrými noži se jemná stébla trávy nepoškozují. V případě, že se stébla rozsekají, tráva zežloutne. Údržba trávníku vyžaduje pravidelné kosení trávy. Nůž sekačky vykoná na tisíce otáček, časem ho také tráva může poškodit, a to nehovoříme o kamenech, klacících a půdě. Většina výrobců doporučuje broušení ostří vícekrát za sezonu – s brusným kotoučem Garden Blade to zvládnete sami, bez demontáže nože nebo návštěvy obchodu se sekačkami.

Další informace

  • kámen s korundem

  • 1x brusný kotouč

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.