Garden GrowBag, záhon z textilu pro bujný růst všech druhů rostlin

48 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

439 (-29%)

Vyberte množství:

1x 439 / kus
Nejpopulárnější
2x 405 / kus Ušetřete 68 
Nejlepší cena
3x 380 / kus Ušetřete 177 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Stimulujte růst rostlin, vyvýšte záhon kvůli škůdcům, zjednodušte si práci na zahradě, zajistěte rostlinám optimální podmínky pro růst s provzdušňováním a správným odvodněním. Všechny tyto vlastnosti poskytuje záhon Garden GrowBag vyrobený z textilu, s jehož budete nadšeni!

 • Snadná instalace
 • Ochrana proti škůdcům
 • Provzdušňování a odvodnění kořenů
 • Bujný růst rostlin
 • Větší úroda
 • Vhodné i na terasy a balkóny
 • V balení: 1x textilní záhon (průměr 90 cm)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PŘEKRÁSNÁ ZAHRADA
Vypěstujte překrásné květiny, bylinky a zeleninu inovativním, jednoduchým a efektivním způsobem. Záhon GrowBag může být umístěn kdekoliv venku, na zahradě, na terase nebo na dvoře. Stačí ho naplnit s půdou a zasadit vybrané plodiny. Po skončení sezóny ho vyprázdněte, omyjte a odložte ho až do příští sezóny, tak budete mít příští rok stejně krásnou zahradu!
BUJNÁ ÚRODA
Speciální tkanina stimuluje růst prospěšných bakterií a umožňuje vzdušnost kořenů a zachovává optimální vlhkost. Všechny tyto výhody pozitivně ovlivňují růst, takže optimalizujete úrodu a podporujete růst květin nebo zeleniny. Svůj nový záhon můžete umístit na existující zahradu, na trávník, na dvůr nebo na jiná místa, kde budou mít rostliny optimální podmínky pro růst. Naplňte ho správnou půdní směsí a užijte si domácí úrodu už tuto sezónu!
PRAKTICKÉ A BEZPEČNÉ
Odolná geotextilie zajišťuje dlouhodobé používání a udržuje optimální podmínky pro růst a také poskytuje ochranu před UV zářením. Protože je záhon GrowBag oddělen od země, chrání vaši úrodu před hraboši, krtonožkami obecními a krtmi. Díky nastavené výšce si usnadníte odplevelení a sběr, takže i vaše záda vám bude vděčný za vyvýšený záhon.

Další informace

 • 1x textilní záhon (průměr 90 cm)

 • Černá

 • 1x Garden GrowBag o průměru 90 cm

 • pratelný geotextil

 • 90 cm

 • 30 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.