GardenDrill, vrták na kopání sázecí otvorů

28 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

538 

Vyberte množství:

1x 538 / kus
Nejpopulárnější
2x 484 / kus Ušetřete 108 
Nejlepší cena
3x 402 / kus Ušetřete 408 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 5 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ze všech zahradních prací je výsadba rostlin pravděpodobně jednou z nejdůležitějších. Výsadba rostlin je nezbytným prvním krokem při navrhování každého záhonu a zahrady, a proto je zvláště důležité, že se to udělá kvalitně. GardenDrill je vrták, který připevníte na vaši vrtačku, pomocí kterého snadno vytvoříte otvory pro sazenice, cibulky a semena. Tvrdou práci jako je kopání otvorů propusťte vtráku GardenDrill, vrták, který připevníte na akumulátorový vrtací šroubovák (vrtačku), a práce na zahradě bude jednodušší.

  • Otvor udělá za sekundu
  • kypří  půdu
  • Jednduché vrtání pomocí vrtačky
  • Optimální hloubka otvor
  • Vhodný pro: všechny běžné vrtačky
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
RADY PRO PŘEKRÁSNOU ZAHRADU
Základní péčí při přesazování by mělo být předcházení stresu pro rostlinu, a tím urychlení zakořenění a růstu mladých rostlin. Před výsadbou naší nové rostliny musíme v záhoně vykopat sázecí otvor. Při vykopávání sázecích otvorů se ujistěte, že je téměř dvakrát větší než kořenová hrudka rostliny, kterou chcete zasadit. Takto získáte dostatek místa pro čerstvý substrát pro zlepšení půdy kolem rostliny. Jednou z nejčastějších chyb při sázení rostlin je, že se vykope malý sázecí otvor, do kterého je násilně stlačena kořenová hrudka nové rostliny. S vrtákem GardenDrill pro snadné kopání sázecích otvorů budete rychle a snadno kopat dost velké otvory pro své nové sazenice!
PŘÍPRAVA ZEMĚ JE ZAPOTŘEBÍ PRO KRÁSNOU ZAHRADU
Před výsadbou je třeba připravit půdu ve sázecí otvoru a jeho okolí, která mladé rostlině poskytne nejlepší možný start. Zde také nastoupí GardenDrill, který s minimálním úsilím smíchá substrát s okolní půdou. Použitím směsi organických látek a zahradní půdy vytvoříte přechodnou zónu, která podporuje růst kořenů. Kořeny již nebudou růst v kruhu, ale budou také pohánět do okolního substrátu. Rovněž budete používat GardenDrill vrták i na uvolnění půdy, čímž nahradíte namáhavé "okopávání" zahrady v podzimních a jarních dnech v roce. Vaše zahrada bude konečně bohatě kvést.

Další informace

  • všechny běžné vrtačky

  • 43,5 cm

  • 4,5 cm

  • Zvyšuje se libovolně pomocí kruhového vrtání do země

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.