GardeningMat, vodotěsná skládací zahrádkářská podložka

15 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

569 (-8%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 484 / kus Ušetřete 170 
Nejlepší cena
3x 426 / kus Ušetřete 429 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Udržujte zahrádkářství v interiéry čisté a uklizené! Kvalitní zahrádkářská podložka je skvělou pomůckou na zalévání a přesazování sazenic, protože zabraňuje rozlití vody a půdy během starání se o vaše krásné rostliny.

  •  Vodotěsná zahrádkářská podložka
  •  Vhodná na různé zahradnické práce
  •  Skládací a pohodlně skladovatelná
  •  Vhodná pro vícenásobné použití
  •  Kvalitní a odolný materiál
  • Balení obsahuje: 1x skládací zahradkářská podložka
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VODĚODOLNÁ PODLOŽKA KE NEPOSTRADATELNOU POMŮCKOU PŘI ZÁHRADKAŘENÍ

Zahrádkářská podložka je skvělá pomůcka na zalévání a přesazování sazenic, zejména pokud to děláte v interiérech. Skládací a vodotěsná zahradní podložka GardeningMat zabrání rozlévání vody a půdy dokud se vy staráte o vaše krásné rostliny.

Skládací a opakovaně použitelná

Zahradkařská podložka je skládací a pohodlně se přenáší i skladuje. Nejlepší vlastností však je, že ji můžete použít vícekrát. Každý ze čtyř rohů má sadu bronzových knoflíků, aby se daly snadno odepnout a sundat. Když jsou rohy připevněny, brání úniku vody během sázení.

Kvalitní a odolný material

Zahradkařská podložka je vyrobena z vysoce kvalitní oxfordovej tkaniny, která je vodotěsná a má dlouhou životnost. Okraje jsou dobře přišité a velmi odolné.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Vladka K. 27 min ·
Všechny květy v obýváku mám položené na této podložce, abychom náhodou při zalévání nezničili parkety. Kvalita vynikající, doručení rychlé, chválím! Comment's image
Komentář Sdílet
(14)
Michaela C. 17 min ·
Tato podložka mi usnadňuje práci! Jsem velmi spokojená s nákupem! Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Jaroslav K. 35 min ·
Skvělé řešení pro nás, kteří bydlíme v panelácích 😊 Je to skvělé!
Komentář Sdílet
(12)
Eva N. 19 min ·
Hodnotenie10, určitě si na chatu objednám ještě jednu takovou podložku!
Komentář Sdílet
(7)

Další informace

  • 1x skládací zahradkářská podložka

  • 75 x 75 cm

  • oxfordská tkanina

  • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.