Gel na odstranění plísní, MoldRemover

27 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

Original price was: 729 Kč.Current price is: 679 Kč.(-7%)

Vyberte množství:

1x 679 / kus
Nejpopulárnější
2x 578 / kus Ušetřete 202 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 510 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Odstraňte nebezpečnou plíseň, špínu a bakterie v 3 jednoduchých krocích! Gel naneste na plesnivý povrch, počkejte 3 – 8 hodin a otřete suchým hadříkem! 

 • Efektivní odstranění plísní 
 • Odstraňte plíseň ve 3 krocích 
 • Pro použití v kuchyni nebo v koupelně 
 • Vytvořte zdravější prostředí pro lidi a zvířata 
 • Bezpečné k použití, bez formaldehydu 
 • Snadné použití
 • Balení obsahuje: 1x gel na odstranění plísní (120 g), 1x aplikátor
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

ŽÁDNÉ NEBEZPEČNÉ PLÍSNĚ VE VAŠEM DOMĚ

Plíseň se často hromadí na površích, které jsou v neustálém kontaktu s vodou. Díky gelu MoldRemover se ujistěte, že již nebude ve vaší domácnosti, protože plíseň je mimořádně nebezpečná pro lidi i zvířata.

Odstraňte plíseň ve 3 krocích

Naneste gel MoldRemover na plesnivý povrch, počkejte 3 - 8 hodin a otřete suchým hadříkem!

Bezpečné použití

Receptura, která snadno odstraňuje plísně a zabraňuje opětovnému růstu plísní. Neobsahuje formaldehyd a je bezpečné ho používat.

Další informace

 • 1x gel na odstranění plísní (120 g), 1x aplikátor

 • koupelnové a kuchyňské prostory.

 • 1. Plíseň otřete suchým hadříkem. 2. Naneste gel na plesnivý povrch. 3. Počkejte 3 – 8 hodin, dokud plíseň nezmizí, a otřete ji suchým hadříkem. Po použití vždy zavřete víčkem.

 • Chlornan sodný 40%, hydroxid sodný 35%, zahušťovadlo 25%

 • Uchovávejte mimo dosah dětí a zdrojů tepla. Gel by neměl přijít do styku se sliznicemi a pokožkou. Používejte ochranné prostředky, jako jsou brýle, rukavice, ochrana dýchacích cest. Nejez. Může být korozivní pro kovy. Může způsobit vážné popáleniny kůže nebo poškození očí. Toxický pro vodní organismy.

Návod

Kliknutím na odkaz níže můžete otevřít, stáhnout a případně vytisknout návod k použití výrobku:

Přílohy

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.