GlueStar, dvousložkové lepidlo na svařování za studena a lehké opravy (2 tuby)

17 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

549 (-25%)

Vyberte množství:

1x 549 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 20 lidí si právě prohlíží tento produkt

GlueStar je alternativou svařování hořákem a poskytuje silné a dlouhotrvající opravy kovů a jiných povrchů. Poskytuje trvalé spojení a po ztvrdnutí lze tvarovat, poklepat, přidávat, brousit a vrtat!

 • Bezpečné svařování za studena
 • Vhodný pro téměř všechny materiály
 • Snadné použití
 • Ztvrdne za 6 minut
 • Efektivní lepidlo
 • Odolává do 150 ° C
 • Vysoká odolnost
 • Barva: šedá
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
OPRAVTE SVÉ VĚCI V MOMENTĚ
GlueStar je rychleschnoucí dvousložkové lepidlo na svařování za studena, které umožňuje lehké, silné a dlouhotrvající opravy na různých površích! Když svařovací lepidlo zcela ztvrdne, stane se odolné vůči vodě, petroleji, oleji, chemikáliím a kyselinám!
Snadné použití
GlueStar umožňuje zvárať veci bezpečne a ľahko! Poskytuje trvalé spojenie, ale keď stvrdne, dá sa tvarovať, poklepať, pridávať, brúsiť a vŕtať!
Efektivní
GlueStar je alternativou svařování hořákem a poskytuje silné a dlouhotrvající opravy kovů a jiných povrchů. Zavaří téměř jakýkoli povrch, na kterém nejsou nečistoty ani olej!

Další informace

 • šedá

 • 1x GlueStar A a 1x GlueStar B

 • GlueStar je dvousložkové lepidlo, v balení dostanete 2 tuby A a B, připravte si směs 1: 1 a jste připraveni na svařování za studena. Ztvrdne za 6 minut a plnou sílu dosáhne za 4-6 hodin!

 • Nemíchejte lepidla A a B rukama. Zabraňte jakémukoliv kontaktu s pokožkou, protože mezi lepidly probíhá silná chemická reakce, která zajišťuje neuvěřitelnou pevnost hmoty.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.