GrindingWheel, zaoblená rašple na dřevo

18 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

579 (-13%)

Vyberte množství:

1x 579 / kus
Nejpopulárnější
2x 492 / kus Ušetřete 174 
Nejlepší cena
3x 434 / kus Ušetřete 435 
Dodávka z EU skladu. 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Zaoblená rašple na úhlovou brusku GrindingWheel je speciální nástavec, který se používá k odstraňování velkého množství materiálu ze dřeva, plastů a pryže. Zaoblenou rašple jednoduše připevněte na úhlovou brusku a zjednodušte si práci.

  • Kvalitní zaoblená rašple pro úhlovou brusku
  • Vhodná na dřevo, plast, gumu
  • Hodí se na všechny typy úhlových brusek
  • Ostrá a přesná
  • Kvalitní a odolný materiál
  • Balení obsahuje: 1x zaoblená rašple pro úhlovou brusku
Return advantage icon Dodávka z EU skladu.
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NEPOSTRÁDATELNÁ POMŮCKA NA ZPRACOVÁNÍ DŘEVA

Zaoblený kotouč pro úhlovou brusku GrindingWheel je speciální nástavec, který slouží k odstraňování velkého množství materiálu ze dřeva, plastů a pryže. Zaoblenou rašpli jednoduše připevněte na úhlovou brusku a zjednodušte si práci.

Snadné zpracování dřeva

Vylepšete si techniku ​​zpracování dřeva a bez námahy dělejte sofistikované řezbářské práce a dřevěné umělecká díla. S tímto nástavcem na úhlovou brusku můžete dokonce tvarovat surové dřevo a dosáhnout jeho hladkost!

Snadná instalace

Zaoblenou rašpli jednoduše připevněte na úhlovou brusku podle pokynů brusky a zjednodušte si práci.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jan K. 48 min ·
Nad mé očekávání! Rašple vysoké kvality. Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Karel N. 17 min ·
Rychlé dodání, kvalitní produkt. Doporučuji! Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Radek Č. 40 min ·
Jsem velmi spokojený s nákupem. Řeže skvěle!
Komentář Sdílet
(9)
Jaroslav K. 41 min ·
Vynikající a odolná rašple. Je super, že je univerzální. Mám v dílně 3 brusky a mohu ji použít na všechny 3
Komentář Sdílet
(4)

Další informace

  • 1x zaoblená rašple pro úhlovou brusku

  • Vnější průměr: 83 mm, Průměr otvoru: 22 mm

  • ocel

  • Před použitím se ujistěte, zda je produkt správně nainstalován a připojen. Výrobek používejte pouze s vhodnými zařízeními (úhlová bruska). Při používání produktu se ujistěte, že se ostatní lidé nacházejí v bezpečné vzdálenosti. Během používání noste ochranné pomůcky (ochranné rukavice, masku, ochranné brýle, ochranu sluchu), abyste zajistili svou bezpečnost. Tipy k instalaci produktu naleznete v pokynech k vaší úhlové brusce.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.