HandyWrench, univerzální prodlužovací rukojěť pro ráčnu (gedor)

14 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

624 

Vyberte množství:

1x 624 / kus
Nejpopulárnější
2x 549 / kus Ušetřete 150 
Nejlepší cena
3x 499 / kus Ušetřete 375 
14-denní možnost vrácení 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Objevte univerzální prodloužení pro ráčnu pro každého, kdo pravidelně potkává problémy při dosahování nepřístupných matic. Prodloužení je obvykle vhodné pro manuální použití anebo jako prodloužení elektrických vrtaček. Je to profesionální ruční nástroj pro mechaniky, strojníky, techniky, instalatéry, správce a pro kohokoliv, kdo pracuje s motorovými vozidly, stavebními stroji, opravami a údržbou polnohospodářských strojů!

  • Dosahuje nepřístupná místa
  • Balení, šroubování, odšroubování, uvolnění
  • Vhodné pro vrtačky a elektrické vrtačky
  • Spojení na obou stranách
  • Pracujte rychle a efektivně

 

  • Materiál: ultrazvukový svařený ABS plast
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
DOSÁNĚTE NEDOSÁNUTELNÉ
Cítíte se často v choulostivé poloze, když nedosáhnete bod, v kterém potřebujete odšroubovat šroub anebo matici? Z důvodu nepříjemného ůhlu pomaly odšroubuete matici kliknutím a proces opravy trvá nekonečně dlouho? Nakonec je HandyWrench nástrojem, který jste pořád chtěli a v který jste pořá doufali! Ručné vysouvání a dosahování všech nepřístupných a těžce přístupných míst v jakémkoliv ůlu a ukončení stresujícíc momentů a skrácení doby opravy.
POUŽITÍ
Rozšíření vysokokvalitního svařeného plastového HandyWrench poskytuje stabilnou přilnavost bez klouzání, stačí na něj nainstalovať ráčnu a jste připravení dosáhnout místo, které jste nebyli schopní dosáhnout, anebo jste jej dosáhli velice těžko. HandyWrench můžete taky připojit k vaší vrtačce na urychlení práce. Instalace ráčny anebo vrtačky je možná na obě strany prodlužovacího kabelu. Prodlužte svůj dosah až na 24 cm a utáhněte anebo odšroubujte všechny skryté a nepříjemné matice.

Další informace

  • ultrazvukový svařený ABS plast

  • 24 cm x 2,8 cm x 1,9 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.