HangStar, sada univerzálních domácích držáků

34 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

409 (-16%)

Vyberte množství:

1x 409 / kus
Nejpopulárnější
2x 309 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 259 / kus Ušetřete 450 
14-denní možnost vrácení 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Představujeme vám nejvšestrannější úchytky HangStar, které se snadno umístí, bez vrtání, unese až 6 kg, na podkladu nezanechává žádné stopy a může být opětovně používá! HangStar je vyroben z odolného PVC plastu a silikonu, jež přilne ke každému podkladu za pomoci silného lepidla na zadní straně. Je vhodný pro použití ve všech místnostech, včetně vlhkých, protože je odolný vůči vodě, plísním a oleji!

 • osahuje 8 samostatných závěsů HangStar
 • vhodné k opakovanému použití
 • unese až 6 kg
 • omyvatelné pod tekoucí vodou
 • snadné umístění bez vrtání
 • vhodné na keramiku, sklo, ocel, dveře, nábytek
 • Balení obsahuje: Balení obsahuje: 8x závěs HangStar
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
POVĚSÍTE COKOLIV KDEKOLIV Jedinečný transparentní design zajistí, že úchytky HangStar mohou být umístěy do jakéhokoliv prostoru, přesně tam, kde je potřebujete! Věšák HangStar je extrémně odolný, unese až 6 kg a snadno se umístí – jednoduše jej přilepte na rovný povrch, bez vrtání, stlačíte vzduchovou bublinu mezi podložkou a lepidlem a opatrně pověsíte vše, co potřebujete! Je vhodný k použití ve všech místnostech, je odolný vůči vodě, plísním, oleji, má vynikající přilnavosti na sklo, keramiku, ocel, plochý nábytek a nenatřené stěny!
VÍCENÁSOBNÉ POUŽITÍ BEZE STOP Jednoduše přilepte úchytky HangStar na požadovaný povrch, aniž byste se museli starat o zanechané stopy! V případě potřeby je lze přemístit na jiné místo, umýt pod tekoucí vodou, čímž obnovíte funkčnost lepidla! HangStar jsou extrémně odolné, takže se hodí jak k použití v koupelně nebo ve sprše, tak i v kuchyni. V balení dostanete 10 úchytek, které jsou díky svému jedinečnému průhlednému designu téměř neviditelné, a tak vhodné do jakéhokoli prostoru. Zavěste vše, co potřebujete, přesně tam, kde chcete – s jedinečnými úchytkami HangStar!

Další informace

 • Balení obsahuje: 8x závěs HangStar

 • transparentní, 6×6 cm

 • do 6 kg

 • na čistý rovný povrch připevněte úchytku tak, aby mezi podkladem a
  úchytkou nevznikla vzduchová bublina. Nejsou vhodné k použití na stěny s nátěrem.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.