HoldStar, víceúčelový věšák, který využije prostor i pod policemi

21 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

Original price was: 579 Kč.Current price is: 499 Kč.(-14%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 448 / kus Ušetřete 102 
Nejlepší cena
3x 395 / kus Ušetřete 312 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

HoldStar využije nevyužitý prostor ve vaší domácnosti a postará se o to, aby vaše kuchyňské pomůcky byly vždy uklizené a na dosah ruky! Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, díky které jsou věšáky velmi odolné a dostatečně pevné na to, aby na nich bylo možné zavěsit vše od lžiček, kuchyňských pomůcek, nádobí, ručníků až po rukavice! Můžete ho použít i v koupelně, ve skříni nebo na jakékoliv poličce vhodné velikosti!

  • Úspora místa
  • Silný a odolný
  • Snadná instalace
  • Víceúčelové použití
  • Vysoká kvalita
  • Balení obsahuje: 1x HoldStar
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
UŠETŘETE PROSTOR A PŘEHLEDNĚ ULOŽTE PŘEDMĚTY
HoldStar je perfektní pomůcka šetřící místo! Nabízí pohodlný a průhledný způsob skladování, můžete na ni zavěsit kuchyňské pomůcky, misky, nádobí, ručníky nebo dokonce oblečení - vše lze zavěsit pod skříň!
Úspora místa
HoldStar využívá nevyužitý prostor ve vaší domácnosti a zajišťuje, aby byly vaše kuchyňské pomůcky vždy uklizené a na dosah ruky!
KVALITNÍ DESIGN A JEDNODUCHÉ POUŽITÍ
HoldStar je vyroben z odolného a pevného materiálu, který umožňuje věšáku pevně stát na svém místě! Jeho jednoduchý design nabízí snadnou instalaci a víceúčelové použití! Můžete jej nainstalovat nejen v kuchyni, ale i v koupelně, ložnici nebo v jakékoliv skříni!

Další informace

  • 1x HoldStar

  • vysoce kvalitní ocel

  • (cca) 26,2 x 6,5 cm

  • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.