HomePump PRO, vodní čerpadlo pro ruční vrtačku

13 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

Original price was: 859 Kč.Current price is: 679 Kč.(-21%)

Vyberte množství:

1x 679 / kus
Nejpopulárnější
2x 579 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 510 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

HomePump PRO je výkonné vodní čerpadlo pro čerpání a odčerpávání vody a dalších kapalin s připojením na ruční vrtačku. Ideální pro zavlažování zahrady, vyprazdňování akvárií, nádrží, fontán, bazénů, koryt a dokonce i vodních lůžek. Inovativní a jednoduché řešení pro přenos kapalin z jednoho zdroje do druhého, je nezbytným nástrojem v každé domácnosti, zahradě nebo dílně!

 • Jednoduché a rychlé připojení
 • Provoz s 3200 ot/min nebo 52 litrů/min
 • Pro vrtačky s výkonem 350 W a více
 • Odolný plast a nerezová ocel
 • V balení: 1x HomePump
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VÝKON A ÚČINNOST V DLANI VAŠÍ RUKY

V záplavě typů čerpadel dostupných na trhu je nyní nejjednodušší volbou pro každodenní úkoly na zahradě nebo v domácnosti HomePump PRO. Je to nejlepší volba pro čerpání kapalin až do výškového rozdílu 2 metry. Stačí připojit oba konce zahradní hadice a vaši ruční vrtačku k čerpadlu a můžete začít čerpat. Hadice připojená pod čerpadlem dodává vodu, zatímco hadice nad vrtačkou ji odvádí. Průtok vody je řízen rychlostí vrtačky a může dosáhnout až maximálně 52 litrů čerpané vody za minutu nebo 3200 ot/min.

KLÍČEM JE KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Při výběru kvalitních materiálů pro HomePump PRO byla věnována zvláštní péče. Jsou nezbytné, protože jsou jedinou cestou, jak se vyhnout korozi a opotřebení. Velmi odolný plast a vysoce kvalitní nerezová ocel zajišťují dlouhověkost a kvalitu čerpadla, které vám bude sloužit dlouho do budoucna.

Další informace

 • 1x HomePump

 • Modrá

 • Vnitřní průměr: 15,8 mm/0,62 palce, vnější průměr: 21 mm/0,83 palce, rozměry: přibližně 125 mm x 107 mm x 78,6 mm/4,92 palce x 4,21 palce x 3,09 palce, rozměry čerpání: maximální výškový rozdíl 2 m, maximální čerpací vzdálenost 15 m

 • posílený PVC a nerezová ocel

 • vrtačky s výkonem 350 W a více, Přípustné teploty: čerpadlo může čerpat vodu mezi 5-60 stupni Celsia

 • čerpadlo není vhodné pro čerpání paliva a hořlavých kapalin

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.