HomeStrip, voděodolná a samolepicí těsnicí páska

32 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

Original price was: 499 Kč.Current price is: 419 Kč.(-16%)

Vyberte množství:

1x 419 / kus
Nejpopulárnější
2x 359 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 319 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Profesionální voděodolná páska vytváří bariéru kolem dřezů, zabraňuje usazování nečistot pod podlahou, i pod wc mísou. Jednoduše pásku odlepte, přilepte na požadovaný povrch, přitlačte. Je vhodná k utěsnění van, sprch i umyvadel! S HomeStrip nebudete potřebovat žádné nářadí a práci dokončíte během pár minut.

  • odolná proti vlhkosti a špíně
  • vytváří bariéry odolné vůči vlhkosti
  • zabraňuje usazování nečistot pod podlahou
  • nepromokavá a samolepící
  • široký rozsah použití
  • MATERIÁL: PVC
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
UTĚSNĚTE CO POTŘEBUJETE BĚHEM PÁR MINUT
HomeStrip je ideální pro utěsnění van a sprch! Může být také vhodná pro utěsnění mezer na sporáku, umyvadlech, toaletách ...! Jednoduše odlepte, nalepte a přitlačte samolepicí pásku na požadovaný povrch. Hotovo máte během pár minut bez nářadí, bez problémů a bez odpadu!
ODOLNÁ VŮČI VODĚ A ŠPÍNĚ
HomeStrip vytváří bariéru kolem dřezů, zabraňuje usazování nečistot pod podlahou i pod wc mísou .. Je vyrobena z PVC - šetrného k životnímu prostředí, bez zápachu, odolná vůči vysokým teplotám i chladu, páska velmi dlouho vydrží.
JEDNODUCHÁ INSTALACE
Před nalepením vyčistěte místo, na které chcete přilepit HomeStrip. Pásku odlepte a nalepte na požadovaný povrch. Věnujte pozornost zmačkání středové linie pásky, zkuste ji přilepit ke spoji povrchu. Pásku zkraťte podle potřeby. Aby páska držela pevně, můžete ji přitlačit pomocí pravítka nebo něčeho jiného a je to!

Další informace

  • PVC

  • 180 g

  • 3,2 m x 3,8 cm

  • bílá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.