iWin, skvělý multifunkční přístroj pro iPhone

13 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

649 

Vyberte množství:

1x 649 / kus
Nejpopulárnější
2x 519 / kus Ušetřete 260 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 630 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nový gadget pro iPhone vám umožní nabíjet baterii telefonu a poslouchat hudbu současně! Současně je možné velmi rychlé nabíjení telefonu a použití kabelu AUX! Skvělé zpracování vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a zaručená spokojenost při řešení věčného problému nových telefonů iPhone.

  • Hudba
  • Nabíjení
  • Volání
  • Sledování
  • Design
  • Kompatibilita: novější modely iPhone se vstupem USB C
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
iŘEŠENÍ
Věčný problém nových modelů iPhone spočívá v tom, že jeden vstup a výstup znemožňuje nabíjení baterie a poslech hudby současně. Občas velmi nepříjemné a frustrující, že? Nyní máme řešení v dlani, doslova gadget, který je menší než dlaň, který řeší nepříjemný problém jednou provždy. Připojte iWin k nabíjecímu portu. Obalí se kolem telefonu tak, aby nebránil a aby vypadal velmi diskrétně.
MULTIFUNKČNÍ GADGET = VÍTĚZSTVÍ
iWin má 2 vstupy, jeden pro nabíjení a druhý pro audio. Nabijte telefon a poslouchejte hudbu nebo hovořte hands-free současně. Kromě toho je do samotného adaptéru přidán kroužek pro prsty, takže telefon již nebude vypadávat z vašich rukou. Kroužek lze také použít jako stojan a telefon můžete umístit vodorovně na kuchyňský pult, stůl a noční stolek, aby bylo sledování filmů snazší. Název říká vše – iWin!
SKVĚLÝ DESIGN A KVALITA
Naši zákazníci jsou s gadgetem velmi spokojeni, 99,3 % uživatelů doporučuje nákup. Spokojenost zákazníků je na prvním místě, proto klademe důraz na kvalitní zpracování. iWin má výstup AUX, který poskytuje 100% vysoce kvalitní zvuk bez zkreslení nebo šumu. Při použití výstupu AUX nabíječku nabíjejte rychlostí 2 A. Během poslechu hudby můžete volat a měnit hlasitost. Po ukončení konverzace se hudba automaticky rozsvítí. Přenos dat pomocí adaptéru není možný.

Další informace

  • novější modely iPhone se vstupem USB C

  • černá

  • konektor nabíječky, konektor sluchátek, držák a stojan – vše v jednom

  • vysoce kvalitní ABS plast

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.