Kleště na kabely a dráty, CableStar

27 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

619 (-31%)

Vyberte množství:

1x 619 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 260 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 690 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Žádný úkol nebo problém vás již více nezaskočí. Vybavte svoji dílnu kvalitními nástroji a pomůckami, které vám budou pomáhat při všech projektech – doma i v práci.

  • Nástroj je vyroben z kvalitního materiálu
  • Vhodný ke štípání drátů a kabelů
  • Jeden nástroj vykoná pět úkolů
  • Materiál: kov, umělý materiál
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NÁSTROJ 5 V 1
Nástroj ke štípání drátů a kabelů neslouží jen jako běžné štípací kleště. Jedná se o nástroj, který lze využít při pěti různých úkolech. Proto se určitě stane nepostradatelným pomocníkem při realizaci všech plánů a oprav. Ocelové čelisti kleští přeštípnou i velmi silné dráty nebo kabely. Díky kvalitnímu patentu se při práci nepoškodí. Délku drátu tak velmi jednoduše přizpůsobíte a rychle upravíte.
KVALITNÍ VÝROBEK ZAJISTÍ EFEKTIVNÍ PRÁCI
Nástroj ke štípání drátů a kabelů je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Kromě toho se vyznačuje přesným a promyšleným zpracováním. S tímto praktickým patentem vykonáte svoji práci přesně, rychle a efektivně.
NÁSTROJ NA RŮZNÉ MATERIÁLY
Nástroj je vhodný k úpravám délky drátů a kabelů z různých materiálů. Není zapotřebí brát v úvahu, zdali se jedná o hliníkový nebo měděný drát. S tímto nástrojem drát bez problémů pozměníte nebo přeštípnete. A to také v případě, že jde o silnější dráty. Rukojeti nástroje jsou kvalitní, silné a ergonomicky vytvarované.

Další informace

  • kov, umělý materiál

  • černá a oranžová

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.