LightStar, ambientní LED osvětlení na dálkové ovládání

34 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

559 (-22%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 509 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 360 
14-denní možnost vrácení 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Každý pokoj ve vaší domácnosti má své vlastní nároky, a proto si zaslouží i speciální osvětlení. Rozjasněte svůj domov pomocí světel LightStar, zlepšete si náladu a vytvořte příjemnou atmosféru. Světla se snadno instalují, fungují na baterie, jsou bez vodičů, stačí je jen přilepit na jakýkoli rovný povrch. Pak okamžitě vytvoří jemné ambientní osvětlení.

 • Snadná montáž a použití
 • Dálkové ovládání umožňuje vybrat barvy a jejich intenzitu
 • Funkce časovače vypnutí
 • Všechna světla mohou být rozsvícena společně nebo jednotlivě, v závislosti na vzdálenosti
  mezi nimi
 • Vybrat si lze ze 13 barev a z široké škály dalších funkcí
 • Balení obsahuje: 3 světla a dálkové ovládání
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JEDNODUŠE DO AMBIENTNÍHO OSVĚTLENÍ S LIGHTSTAR ŽÁROVKAMI
Vyhněte se nepříjemným a drahým montážím a sami, snadno a rychle, umístěte světla LightStar na jakýkoliv rovný povrch. Po své vůli si můžete vybrat umístění a připevnění světla na místa, kde jste je nemohli dříve mít – bez vodičů a dlouhotrvající montáže. Světla fungují na baterie, mají extrémně nízkou spotřebu energie, takže mohou poskytnout 50 až 70 hodin provozu.
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ K DALŠÍMU ZPESTŘENÍ VAŠICH PROSTORŮ
Dálkovým ovládáním můžete vybrat ze 13 barev a nastavit intenzitu osvětlení. Časovač umožňuje automatické vypnutí světla po 4 nebo 8 hodinách, což je skvělé řešení do dětského pokoje, když vaše děti usnou. Ušetříte a nikdy své děti znovu omylem nevzbudíte! Každé světýlko lze samostatně nebo, pokud jsou umístěny blíže k sobě, společně nastavit. S různými nastaveními vytvoříte osobní charakter prostoru v každém místnosti vašeho domova.
PŘIZPŮSOBTE PROSTORY VAŠEMI ROZPOLOŽENÍ
Přejete si mít uklidňující prostor po náročném dni? Romantickou náladu a vzácné chvíle s vaším partnerem? Nebo plánujete domácí zábavu? S LightStar světly vytvoříte okamžitě správnou atmosféru pro každou událost nebo rozpoložení!

Další informace

 • 3 světla a dálkové ovládání

 • 26 g na kus

 • LED světlo

 • plast

 • bílá, různobarevné

 • 6,2 x 6,2 x 2,6 cm

 • 3x AAA (nejsou součástí balení)

 • 6 m

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.