Pasta na opravu stěn, MagicFix

36 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

490 

Vyberte množství:

1x 490 / kus
Nejpopulárnější
2x 390 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 350 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Konečně můžete rychle a velmi snadno opravit jakékoliv poškození stěn ve vašem domě, které vám už dlouho vadí. Prostředek spolehlivě a neviditelně opravuje prohlubně, škrábance, díry od hřebíků, odlupující se stěny, spadlé omítky a vše, co může zničit vaše krásné bílé stěny. Rychle opravte všechny tyto nesrovnalosti a znovu budete moci klidně spát.

 • skvělé pokrytí
 • Jednoduše a rychle
 • Vodotěsná a odolná vůči plísním
 • Výjimečná síla
 • Hmotnost: 100 g
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
RYCHLE K PERFEKTNÍM STĚNOU
Chcete opravit poškozené a popraskané stěny jako profesionál? Pasta pro rychlou opravu poškozených stěn je vše, co potřebujete, abyste konečně provedli všechny potřebné opravy a rychle se dostali k bezchybným stěnám. Opravte malé praskliny, škrábance nebo větší plochu spadlé omítky za pár minut.
DRŽÍ JAK PŘIBITY
Magickou pastu jednoduše vytisknete na poškozenou plochu a pomocí přiložené špachtle ji rovnoměrně rozetřete na poškozenou plochu. Počkejte, až vyschne, pak můžete povrch dle potřeby vyhladit brusným papírem. Opravená část stěny bude pevná jako skála, můžete dokonce zabít hřebík nebo do ní zašroubovat. Bude držet jako přibité!
BEZPEČNÉ PRO VÁS A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Magická pasta vydrží na opravené části dlouho a pevně. Na sebe netáhne vlhkost, takže opravena část nebude obsahovat plísně a hnilobu. Masa neškodí lidem ani životnímu prostředí, protože je vyrobena z organických látek.

Další informace

 • 100 g

 • 1x prostředek na opravu poškozených stěn, 1x nanášecí a vyhlazovací pomůcka

 • Odlupování stěny, odpadávání, padání prachu, povrch stěny by se měl před použitím vyčistit.
  Počkejte dokud první vrstva zaschne, a potom ji opravte podruhé, až o několik dní. I kdyby byla stěna mokrá.
  Pokud je otvor ve stěně dostatečně velký, vyplňte ho dřevem nebo hřebíky, potom stěnu opravte a když je stěna suchá, vymalujte ji.
  Pokud vám záleží na tom, aby byla opravována stěna bílé barvy, stěnu po opravě znovu natřete odpovídající barvou.

 • Vytiskněte prostředek na opravu stěny na povrch stěny, který chcete opravit.
  Stěrkou opakovaně vyhlazujte povrch stěny.
  Po 4 hodinách (teoretická hodnota, v závislosti na povětrnostních vlivů), můžete pomocí brusného papíru povrch stěny vyhladit.
  Pokud vám záleží na tom, aby byla opravována stěna bílé barvy, stěnu po opravě znovu natřete odpovídající barvou.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.