MagicLamp, dynamický projektor a lampa 2 v 1 se 6 různými scénami

21 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

569 (-24%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Projektor MagicLamp se 6 různými scénami okamžitě přinese kouzlo do vašeho domova! Proměňte svůj domov na pozorovatelnu vesmíru, hvězdné oblohy, podmořského světa nebo vytvořte dokonalou atmosféru na oslavě nebo na rande! Může se také použít jako noční lampa s 3 různými barvami světla!

 • 2 v 1 projektor a lampa
 • 6 různých scén
 • 3 různé světelné efekty
 • Napájení pomocí kabelu USB
 • Snadné použití
 • Rozměry: 13 x 13 x 13,9 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
VYTVOŘTE V MOMENTĚ KOUZELNOU ATMOSFÉRU
MagicLamp přinese do vašeho domova skutečné kouzlo! Projektor přehrává 6 různých scén, které okamžitě promění váš domov na pozorovatelnu vesmíru, hvězdné oblohy, podmořského světa nebo vytvoří dokonalou atmosféru pro oslavu nebo romantiku!
Funkce 2v1
MagicLamp je lampa i projektor! Mezi 2 režimy můžete snadno přepínat odstraněním krytu ze zařízení a přidáním nebo odstraněním pásů se scénami.
Napájení pomocí USB kabelu
MagicLamp se dodává s napájecím kabelem USB. Jednoduše ho zapojte a je připraven k použití!

Další informace

 • 13 x 13 x 13,9 cm

 • ABS, PC

 • 1W

 • 5V

 • 1x MagicLamp, 6x promítací film se scénami, 1x napájecí kabel USB, 1x uživatelská příručka

Návod

Kliknutím na odkaz níže můžete otevřít, stáhnout a případně vytisknout návod k použití výrobku:

Přílohy

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.