MagicZips, 6-dílná sada náhradních zipů

9 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

469 (-16%)

Vyberte množství:

1x 469 / kus
Nejpopulárnější
2x 399 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 352 / kus Ušetřete 351 
14-denní možnost vrácení 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Máte poškozený nebo roztržený zip? Použijte univerzální náhradní zipy MagicZips a vaše oblečení bude jako nové! Zároveň ušetříte peníze, protože nebudete muset každý oděv nosit ke švadlence.

  • Rychle a jednoduše nahraďte zip
  • Univerzální velikost
  • Zapomeňte na vysoké náklady při švadlence
  • V balení dostanete až 6 náhradních zipů
  • Balení obsahuje: 6 náhradních zipů
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
RYCHLÉ A LEHKÉ ŘEŠENÍ PRO POŠKOZENÉ ZIPY
Máte poškozený nebo roztržený zip? Použijte náhradní zipy MagicZips a vaše oblečení bude vypadat jako nové! Zároveň ušetříte peníze, protože nebudete muset každý oděv nosit na opravu ke švadlence.
Rychle a jednoduše
Vyměňte zip za pár vteřin s mimořádně užitečným a praktickým náhradním zipem.
Univerzální velikosti
Na každý zip si můžete nainstalovat náhradní zip a vaše oblečení bude opět jako nové.

Další informace

  • 6 náhradních zipů

  • plast

  • černá

  • 3 rozměry: 8, 7 a 5 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.