MiniDrill, profesionální 25-dílná gravírovací sada

44 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

808 

Vyberte množství:

1x 808 / kus
Nejpopulárnější
2x 700 / kus Ušetřete 216 
Nejlepší cena
3x 592 / kus Ušetřete 648 
14-denní možnost vrácení 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Se soupravou MiniDrill vyrobte jedinečné rytiny ze dřeva a kamene jako skutečný profesionál! Je praktická a lehká, zvládne každý úkol, od řezání, gravírování až po leštění vybraného materiálu. Vyrábění jedinečných dřevěných dárků a zapisování nejhezčích vzpomínek do kamene pomocí 25-dílné soupravy MiniDrill, je nyní k dispozici i vám.

 • profesionální 25-dílná gravírovací sada
 • vhodná pro práci se dřevem a kamenem
 • na řezání, gravírování in leštění
 • vyrobte nezapomenutelné dárky, vzpomínky a bytové doplňky
 • dobíjecí baterie na elektřinu
 • praktická a lehká
 • Obsahuje: 25-dílná souprava obsahuje: zařízení MiniDrill, USB kabel, 5 vrtáků pro různé vrtačky, 13 vrtáků na řezání a gravírování a 5 doplňků na leštění a čištění
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
VŠE CO POTŘEBUJETE
Profesionální gravírovací sada MiniDrill se skládá z 25 částí. Nabízí vám vše, co potřebujete na gravírování dřeva a kamene.Sada obsahuje doplňky na řezání, gravírování a leštění různých materiálů, pomocí kterých vyrobíte jedinečné dárky pro rodinu a přátele!
DOBÍJECÍ BATERIE
Souprava MiniDrill funguje na elektrické nabíjení a nevyžaduje žádné baterie. Plně nabitá pomocí přiloženého USB kabelu, funguje až 2 hodiny bez přerušení! Vezměte svou kreativitu do vlastních rukou a objednejte si sadu MiniDrill ještě dnes!

Další informace

 • 25-dílná souprava obsahuje: zařízení MiniDrill, USB kabel, 5 vrtáků pro různé vrtačky, 13 vrtáků na řezání a gravírování a 5 doplňků na leštění a čištění

 • pomocí přiloženého USB kabelu. Plně nabitá nabízí až 2 hodiny gravírování a řezání a 1 hodinu leštění.

 • různé druhy dřeva a kamene

 • pomůcka není hračka. Děti by neměly tento výrobek provozovat a obsluhovat bez dozoru rodičů nebo opatrovníků. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Z důvodu složení několika menších částí existuje riziko požití nebo udušení.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.