MirrorFoil, samolepící zrcadlová fólie pro úplné soukromí

45 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

429 (-28%)

Vyberte množství:

1x 429 / kus
Nejpopulárnější
2x 399 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 369 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Zajistěte si své soukromí! Jednostranná zrcadlová fólie MirrorFoil zajišťuje soukromí v místnosti a zároveň umožňuje nerušený výhled, protože je jen mírně zabarvena a nemá vliv na průhlednost skla.

  • Zrcadlový fólie pro zajištění soukromí
  • Vhodná pro domácnost, kanceláře, obchody atd.
  • Interní nebo externí aplikace
  • Ochrana před IR a UV paprsky
  • Kvalitní materiál
  • Balení obsahuje: 1x samolepící zrcadlová fólie (60 x 200 cm)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PRO DOKONALÉ SOUKROMÍ A OCHRANU PŘED UV A IR PAPRSKY

Jednostranná zrcadlová fólie MirrorFoil zajišťuje soukromí a zároveň umožňuje nerušený výhled z exteriéru, protože je fólie jen mírně zabarvena a nemá vliv na průhlednost skla. Možná je vnitřní nebo venkovní aplikace fólie.

99% UV ochrana

Zrcadlová fólie MagicFoil nabízí IR a UV ochranu resp. zadržuje destruktivní ultrafialové paprsky a snižuje UV záření, čímž zabraňuje vyblednutí barev vašeho nábytku.

Víceúčelové použití

Tato zrcadlová fólie lze použít na okna nebo skleněné povrchy doma, v kancelářích, obchodech a bytových a komerčních budovách, aby se zajistilo úplné soukromí.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Iveta S. 40 min ·
Koupila jsem si tuto fólii do kanceláře, která je v přízemí budovy, a velmi mi vadilo, že mi kolemjdoucí zírali dovnitř. Mám nyní úplné soukromí!
Komentář Sdílet
(13)
Radek Č. 54 min ·
Skvělá fólie. Pokud budete postupovat podle pokynů, instalace je opravdu jednoduchá a rychlá.
Komentář Sdílet
(12)
Jaroslav K. 27 min ·
Neřídil jsem se vašimi pokyny, že povrch musí být mokrý a dopadlo to velmi špatně. Pak jsem si objednal novou fólii, aplikoval ji podle vašich pokynů a jsem opravdu rád! Doporučuji nákup!
Komentář Sdílet
(5)
Hana Č. 49 min ·
Vynikající kvalita a velmi rychlé dodání! Koupili jsme fólie pro všechna střešní okna a fungují opravdu skvěle! 😊
Komentář Sdílet
(16)

Další informace

  • 1x samolepící zrcadlová fólie (60 x 200 cm)

  • PET

  • Fólie se nanáší na zcela čisté sklo. Na navlhčení lepicí strany i povrchu okna použijte hodně mýdlové vody. Pomocí pravítka nebo špachtle povrch uhladíme a vymačkáme z něj všechny bubliny. Doporučuje se opatrná a přesná aplikace. Po aplikaci se mohou objevit vrásky nebo bubliny, které také zmizí po 10 až 20 dnech. Fólie dosáhne optimální přilnavost po několika týdnech, proto doporučujeme vyhýbat se během této doby mytí povechu.

  • Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.