MistRefresh, zařízení na chlazení s vodní mlhou (délka 10 m)

36 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

629 (-10%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 539 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 469 / kus Ušetřete 480 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chladicí systém vodní mlhy MistRefresh je víceúčelová novinka tohoto desetiletí! Instalace je jednoduchá. Teplota vzduchu se ochladí o několik stupňů Celsia, což vám umožní vychutnat si pohodu na terase, zahrát si badminton nebo skákat na trampolíně.

 • Široká škála použití
 • Ochlazení v vedrech
 • Systém odolný proti hydrolýze
 • Hadice odolná proti UV
 • Univerzálnost
 • Snadná instalace
 • Vysoká kvalita
 • Balení obsahuje: 1x chladící systém s vodní mlhou
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

ZAŘÍZENÍ NA LETNÍ OCHLAZENÍ

Chladicí systém s vodní mlhou MistRefresh je víceúčelová novinka tohoto desetiletí! Instalace je jednoduchá. Teplota vzduchu se ochladí o několik stupňů Celsia, což vám umožní vychutnat si pohodlí na terase, zahrát si badminton nebo skákat na trampolíně.

Chlazení mlhou

V horkých letních dnech každému přijde vhod osvěžení větrem nebo studeným nápojem, pomocí tohoto zařízení to již nebude nutné, protože mlha vám poskytne ochlazení a umožní maximální požitek iv horkých dnech.

Víceúčelové použití

Systém je možné instalovat na terasu, pergolu, zahradu, bazén nebo dokonce do stáje na ochlazení hospodářských zvířat. Rostliny budou vděčné, protože z nich odstraňuje pyl a usnadňuje fotosyntézu. Hospodářská zvířata také bojují s teplem, zajistěte jim ochlazení.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jaroslav K. 59 min ·
Náš bar je stále plný, odkdy jsme koupili tento chladicí systém, každý zákazník ho chválí! Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Eva N. 20 min ·
Doručení bylo rychlé. Skvělý poměr ceny a kvality. Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Jiri C. 37 min ·
Pověsili jsme to na plot kolem zahrady, v jednom okamžiku ochlazuje terasu a osvěžuje rostliny mé ženy. 2 mouchy jednou ranou! Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Blanka Č. 42 min ·
S kamarádkou jsme to nainstalovali na karavan v kempu a všichni se k nám chodí chladit.
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

 • 1x chladící systém s vodní mlhou

 • 10 m

 • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.