Mosquito Glow, lampa proti komárům

11 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

512 (-33%)

Vyberte množství:

1x 512 / kus
Nejpopulárnější
2x 460 / kus Ušetřete 104 
Nejlepší cena
3x 384 / kus Ušetřete 384 
14-denní možnost vrácení 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Lampa MosquitoGlow jednou provždy vyřeší věčné problémy s nepříjemnými komáry. Lampu jednoduše zapojíte přes USB kabel. Ta efektivně přitánhe a zničí nejen komáry, ale i další hmyz ve vaší domácnosti, na zahradě, terase nebo v karavanu. Ochraňte sebe a své blízké s MosquitoGlow, a to bez chemikálií a škodlivých látek!

 • Přitahuje komáry a další hmyz
 • Napájení přes USB
 • Jemná modrá lampa
 • Bezpečná pro lidi a životní prostředí
 • Vhodná pro těhotné ženy a kojence
 • Snadné čištění
 • Rozměry 21,5 x 12 x 12 cm, pokryje až 100 metrů čtverečních
 • Napájení: DV 5 V-1 A
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PRO TEPLÉ LETNÍ NOCI
Lampa MosquitoGlow využívá fotokatalyzátor. To znamená, že uvolňuje oxid uhličitý a vytváří proudění vzduchu. Díky simulaci vlhkosti oxidu uhličitého a za pomoci světla přitahuje hmyz. Tak vlastně napodobuje funkci lidského těla. Když se komáři anebo další hmyz přiblíží k lampě, ihned se dostanou do víru vytvořeného uvnitř ventilátoru. Vír hmyz vcucne na dno kovové nádoby, kde je zachytí a usuší.
PŘÁTELSKÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A ZDRAVÍ
MosquitoGlow ke své účinnosti nevyžaduje žádné použití jedů nebo chemikálií! Je velmi efektivní díky inovativní technologii fotokatalytických procesů, které přitahují hmyz do kovové pasti. Vzhledem k tomu, že lampa 100 % neškodí zdraví, je velmi vhodná k použití do všech obytných prostorů. Neslyšný chod vás nebude rušit při spaní, a proto ji můžete umístit i do pokojů vašich nejmenších.
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA A POUŽITÍ
Fotokatalytickou lampu MosquitoGlow lze připojit k jakémukoli zdroji napájení, který je vybaven USB vstupem (počítač, notebook, mobilní telefon). Při prvním použití doporučujeme lampu zapnout v místnosti, a to po dobu nejméně 48 hodin. Tímto způsobem MosquitoGlow zachytí a uvnitř usuší veškerý hmyz. Po uplynutí této doby jednoduše odšroubujte nádobku a vysypte usušené zbytky hmyzu, nádobku umyjte pod vodou a osušte suchým hadříkem. Při použití v ložnici je rozumné zapnout lampu několik hodin před spaním (kolem 17. hodiny). Tak efektivně ulovíte veškerý nepříjemný hmyz ještě před tím, než ulehnete ke spánku.

Další informace

 • DV 5 V-1 A

 • 5 W

 • ~ 220 V

 • přibližně 108 cm

 • 21,5 x 12 x 12 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.