Nástěnná silikonová WC kartáč + držák, GlamourToilet

30 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

Original price was: 700 Kč.Current price is: 579 Kč.(-17%)

Vyberte množství:

1x 579 / kus
Nejpopulárnější
2x 492 / kus Ušetřete 174 
Nejlepší cena
3x 434 / kus Ušetřete 435 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Silikonová kartáč GlamourToilet umožňuje rychlé a přesné čištění, víceúčelové použití a silné uchopení. Má dlouhou životnost a poskytuje snadné čištění i těch nejtěžší dostupných míst pro mísu, bidet a pod okrajem.

 • Široká škála použití
 • Hluboké a přesné čištění
 • Jednoduché sušení kartáče
 • Pružná hlavice kartáče
 • Dutý odtok se samostatným dnem
 • Snadná instalace
 • Nejlepší materiály
 • Balení obsahuje: 1x toaletní kartáč s úložným kapsou, 1x samolepící háček
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VYNIKAJÍCÍ ČISTICÍ KARTÁČ NA WC

Silikonová čistící kartáč GlamourToilet umožňuje rychlé a přesné čištění, víceúčelové použití a silné uchopení. Má dlouhou životnost a nabízí snadné čištění i těch nejtěžší dostupných míst pro mísu, bidet a pod okrajem.

Snadná údržba kartáče

Na rozdíl od jiných má kartáč GlamourToilet dutý odtok a samostatné dno v úložném kapse, které zabraňuje množení bakterií a umožňuje dlouhou životnost.

Snadné použití

Naše kartáč je snadná a přesná zároveň, těžko dostupná místa budete jedoducho čistit, protože hlava kartáče je částečně pružná. Hlava kartáče a štětiny nepoškodí znečištěný povrch.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Marie M. 55 min ·
Ještě stále mě nebaví úklid, ale kartáč čistí skvěle! Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Michaela C. 49 min ·
Nejlepší alternativa běžných záchodových kartáčů! Tato je vyrobena ze silikonu, který je zdaleka nejlepší volbou, nejenže při čištění nestříká, ale také rychle schne a zůstává hygienický bez škodlivých mikroorganismů. Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Martin F. 32 min ·
Doručení rychlé, kartáč také v pořádku. Jako stále vše ve vašem obchodě.
Komentář Sdílet
(10)
Drahomira P. 27 min ·
Ohýbá sal rychle schne, nečistoty se nelepí na kartáč, pro mě je perfektní, ještě ať sama čistí.
Komentář Sdílet
(10)
Josef H. 57 min ·
Pěkná volba pro menší koupelny, umístili jsme je do apartmánů. Jsou namontovány na stěně a vůbec si je nevšimnete, ale jsou tam stále, když je potřebujete a krásné všechno vyčistí.
Komentář Sdílet
(15)

Další informace

 • 1x toaletní kartáč s úložným kapsou, 1x samolepící háček

 • silikon, TPR + PP

 • 36 x 10 x 4 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.