NonSlipStrips, 6 samolepících protiskluzových pásů pro koupelny a další místnosti

29 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

499 (-22%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 429 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 360 
14-denní možnost vrácení 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Skvělé řešení pro kluzké povrchy ve vaší domácnosti! Protiskluzové nálepky jsou samolepící a snadno se instalují. Nemají skrytá místa, kde by se bakterie mohly množit nebo zadržovat nečistoty, takže jsou vhodné do koupelen, kuchyní, laboratoří atd.

  • Jemná struktura, odolná proti oděru a příjemná na dotek.
  • Vodotěsné pásy vhodné pro všechny mokré povrchy
  • Snadno se čistí
  • Žádné skryté místa pro bakterie
  • Ideální pro vanu, sprchu, kuchyň atd.
  • Balení obsahuje: 6x protiskluzový pás
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NECÍTÍTE SE BEZPEČNĚ VE VAŠÍ KOUPELNĚ?

Naše gumové protiskluzové pásy mají jedinečný neabrazivní povrch, který neklouže. Vhodné i pod bosé nohy a lehkou obuv. Nejčastěji se používají ve sprchách, vaňách, bazénech, na člunech plachetnicích atd. Jsou vhodné pro venkovní i vnitřní použití.

Žádné skryté místa pro bakterie

Protiskluzové nálepky nemají skrytá místa, kde by se mohly množit bakterie nebo kde by se mohly hromadit nečistoty.

Snadná instalace

Pásky jsou samolepící a velmi snadno se instalují. Jsou ideální pro kuchyně, laboratoře, výrobny sterilních výrobků, schodiště, oblasti na přípravu jídel.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Marie M. 47 min ·
Objednala jsem tyto pásy pro mou babičku a byla velmi vděčná. Konečně jsem klidnější, když jde nyní na záchod protože předtím jsem se vždy bála, že spadne.
Komentář Sdílet
(12)
Jan K. 32 min ·
Strašně klouže v naší sprše, takže jsem byl velmi rád, když jsem viděl vaši reklamu. Víte, jaké to je, když jste staří ... musíte být opatrní!
Komentář Sdílet
(5)
Vladka K. 36 min ·
Jsem velmi spokojená s nákupem. Nálepky jsem objednala, protože se mému tříletému dítěti ve sprše velmi klouže a vždy se obávám, že si udeří hlavu. Hodnocení 10! 😊
Komentář Sdílet
(9)
Eva N. 45 min ·
Tak toto je jedne z nejlepších nákupů za poslední dobu! Máma mi vždycky říká, že objednávám jen blbosti, ale nyní je také naprosto nadšená! 😊
Komentář Sdílet
(14)
Tomaš H. 43 min ·
Skvělý nákup. Objednal jsem 2 sady, jednu do koupelny a druhou do kuchyně, protože dlaždice v kuchyni jsou velmi kluzké. Manželka byla velmi šťastná!
Komentář Sdílet
(12)
Martin F. 40 min ·
Děkuji za pomoc s uskutečněním objednávky. Dodání bylo rychlé a určitě si u vás objednám i něco jiného!!
Komentář Sdílet
(5)

Další informace

  • 6x protiskluzový pás

  • 2 x 38 cm

  • PVC

  • průhledná

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.