Ochranná fólie s lepicí páskou, FoilProtection

20 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

439 (-28%)

Vyberte množství:

1x 439 / kus
Nejpopulárnější
2x 379 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 329 / kus Ušetřete 330 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ochranná fólie je vhodná k ochraně nábytku, podlah a domácích spotřebičů při lakování různých povrchů. Fólie má elektrostatickou přilnavost a je vybavena lepicí páskou pro snadnou instalaci.

  • Ochranná fólie s lepicí páskou
  • Ochrana proti spreji a prachu
  • Chrání nábytek, podlahy a domácí spotřebiče
  • Světelná a kvalitní ochrana
  • Snadná instalace
  • Balení obsahuje: 1x ochranná fólie s lepicí páskou (20 m)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Ochrana povrchu při lakování

Ochrannou fólii lze použít k ochraně nábytku, podlah, domácích spotřebičů a dalších předmětů. Používá se k ochraně při malování a chrání před prachem a nečistotami.

Kvalitní ochrana pro váš domov

Extrémně kvalitní a lehká fólie je odolná proti roztržení, pohodlná a může být vždy po ruce. Má elektrostatickou přilnavost a po použití ji lze znovu použít!

Všestranná a snadno se instaluje

Umístěte fólii na správné místo, odlepte lepicí pásku a přilepte ji na povrch, který chcete chránit. Kvalitní fólii můžete použít k ochraně různých předmětů.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Michaela C. 45 min ·
Když jsme viděli inzerát na tuto fólii, rozhodli jsme se, že si byt vybílíme sami, abychom ušetřili nějaká eura. Skvělý nákup, hodnocení 5/5 !! 😊
Komentář Sdílet
(14)
Jaroslav K. 20 min ·
Vynikající ochrana nábytku. S nákupem jsem velmi spokojený.
Komentář Sdílet
(4)
Irena K. 25 min ·
Jarní období je u nás obdobím bělení. Díky této fólii jsme si letos usnadnili práci. Děkujeme!!!
Komentář Sdílet
(13)

Další informace

  • 1x ochranná fólie s lepicí páskou (20 m)

  • 150 cm x 20 m (stačí na 30 m2 plochy).

  • PE fólie + papír

  • průhledná s oranžovou lepicí páskou

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.