PlantPaper, papír pro hnojení trávníků

37 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

589 (-23%)

Vyberte množství:

1x 589 / kus
Nejpopulárnější
2x 499 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Představujeme vám řešení pro lepší růst trávy – VŠE V JEDNOM: PlantPaper! PlantPaper pomáhá semenům růst a poskytuje jim výživné látky, může zabránit tomu, aby semena nesmyla voda, aby je nesnědli ptáci a zlepšuje prostředí pro růst trávy. Navrženo pro přímé sluneční paprsky ale také pro místa ve stínu, má jemnou strukturu a střední až vysokou odolnost vůči suchu.

  • Zasaďte, rozviňte, polijte a sledujte, jak tráva roste!
  • Hnojivo pro semínka trávy a mulčování v jednom
  • Pomáhá semenům růst
  • Snadné použití
  • Ideální na přímé slunce, stín a svahy
  • Velikost: 20 cm x 300 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
1. Zasejte, 2. přikryjte s PlantPaper-em!
Nejdříve zasaďte semena, rozviňte PlantPaper a pečlivě překryjte nasazenou plochu. Polijte semena a sledujte, jak rostou! PlantPaper poskytuje systém vše v jednom, který se snadno používá a zajišťuje, že vaše semena porostou lépe než kdykoliv předtím!
Snadné použití!
Náš produkt je super lehký a snadno se odmotávat a oživuje slabé travnaté plochy nebo čerstvě zasazené semínka. PlantPaper pomáhá semínkům růst a poskytuje jim výživné látky, může zabránit tomu, aby se semena nesmyla voda, aby je nesnědli ptáci a zlepšuje prostředí pro ras trávy. Navrženo pro přímé sluneční záření, ale také pro místa ve stínu, má jemnou strukturu a střední až vysokou odolnost vůči suchu.

Další informace

  • 20 cm x 300 cm

  • 1x PlantPaper, papír na hnojení trávníků

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.