PowerPump, elektrické čerpadlo na vodu a jiné kapaliny

43 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

559 (-23%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Přečerpávání vody nebylo nikdy tak snadné! S čerpadlem PowerPump uspořádejte všechny úkoly týkající se průtoku tekutin velmi nápaditým a pohodlným způsobem. Pro čisté akvária, bazény, žlaby, rybníky a čerpání všech ostatních nekorozivních a korozivních kapalin vám na pomoc přichází PowerPump!

  • Kvalitní výroba
  • Praktické použití
  • Rychlé pracování
  • Vhodné do domácnosti, zahrady nebo dílny
  • Vhodné pro všechny typy vrtaček
  • Malé a lehké
  • Ne na čerpání hořlavých kapalin
  • V balení: 1 čerpadlo (bez vrtačky)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
CO?
Elektrické čerpadlo je navrženo tak, že pracuje nebo čerpá pomocí otáčením vrtačky. Pomocí vrtačky přečerpává kapalinu z jedné nádoby do druhé, extrémně rychle, jednoduše a bez rozlití.
JAK?
Abyste zajistili optimální výkon a dlouhou životnost, před každým použitím naneste do vstupu čerpadla několik kapek mazacího oleje a po každém použití opláchněte čistou vodou. Ujistěte se, že přívodní potrubí je nepropustné a co nejkratší, protože by nemělo být delší než 3 m. Při čerpání abrazivních kapalin nebo kapalin s tuhými částicemi doporučujeme na začátku přívodního potrubí použít sítko, aby se prodloužila životnost čerpadla. Pro bezpečnější použití se doporučuje, aby bylo čerpadlo nainstalováno na stabilním povrchu. Pokud se čerpadlo nespustí do 15 - 20 sekund, přívodní hadice pravděpodobně není správně nainstalována. Čerpadlo nespouštějte "na sucho" a zkontrolujte, zda nejsou ucpané potrubí. Rychlost čerpání závisí na hustotě kapaliny.
PROČ?
Ideální pro průtok lehkých kapalin, jako je sladká voda, mořská voda, zředěné organická rozpouštědla, insekticidy a tekutá hnojiva. Čerpadlo je praktické díky své malé velikosti, je lehké a přenosné a instalace na jakýkoliv vrták je velmi jednoduchá.

Další informace

  • 1 čerpadlo (bez vrtačky)

  • Nespouštějte čerpadlo pozpátku!! Není vhodné k čerpání hořlavých kapalin.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.