Press Push, nástavec pro všechny druhy vytlačovacích pistolí

29 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

579 (-23%)

Vyberte množství:

1x 579 / kus
Nejpopulárnější
2x 499 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Mazací nástavec Press Push pro mazací pistole je vhodný na hůře dostupná místa strojů, která vyžadují mazání pod tlakem.

  • Vhodný pro všechny typy pistolí: pneumatická, ruční, elektrická, akumulátorová
  • Vhodný na všechny mazací nástavce
  • Odolný vůči tlaku
  • Výjimečná těsnost bez propouštění
  • Materiál: hliníková slitina
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
STYLOVÉ MAZÁNÍ
Nástavec Press Push stylově vyřeší všechny problémy s mazáním. Jednoduše ho připojíte na jakoukoliv mazací pistoli. Speciálně vyvinutá páčka s ramenem a s jezdcem bezpečně připevní mazací hlavici na mazací hrot, a tak vytvoří dokonalou těsnost. Mazivo se pod tlakem z pistole snadno dostane, a to beze ztrát, ohýbání nebo poničení.
UNIVERZÁLNOST
Vhodné pro všechny standardní mazací pistole - 1/8 kování a pro všechny běžné typy mazacích spojek dle specifikace SAE a Zerk (metrické). Velmi užitečný je při mazání kloubových hřídelů, náprav, hlavic kombajnů a dalších míst, která vyžadují dobré namazání. Maximální pracovní tlak je 10000psi, příp. 690 barů.

Další informace

  • hliníková slitina

  • 0.135 kg

  • 15 cm x 5 cm x 3 cm

  • stříbrná

  • 1x Press Push mazací tryska (hadice není součástí balení)

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.