Press Push, nástavec pro všechny druhy vytlačovacích pistolí

15 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

579 (-23%)

Vyberte množství:

1x 579 / kus
Nejpopulárnější
2x 499 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 439 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Mazací nástavec Press Push pro mazací pistole je vhodný na hůře dostupná místa strojů, která vyžadují mazání pod tlakem.

  • Vhodný pro všechny typy pistolí: pneumatická, ruční, elektrická, akumulátorová
  • Vhodný na všechny mazací nástavce
  • Odolný vůči tlaku
  • Výjimečná těsnost bez propouštění
  • Materiál: hliníková slitina
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
STYLOVÉ MAZÁNÍ
Nástavec Press Push stylově vyřeší všechny problémy s mazáním. Jednoduše ho připojíte na jakoukoliv mazací pistoli. Speciálně vyvinutá páčka s ramenem a s jezdcem bezpečně připevní mazací hlavici na mazací hrot, a tak vytvoří dokonalou těsnost. Mazivo se pod tlakem z pistole snadno dostane, a to beze ztrát, ohýbání nebo poničení.
UNIVERZÁLNOST
Vhodné pro všechny standardní mazací pistole - 1/8 kování a pro všechny běžné typy mazacích spojek dle specifikace SAE a Zerk (metrické). Velmi užitečný je při mazání kloubových hřídelů, náprav, hlavic kombajnů a dalších míst, která vyžadují dobré namazání. Maximální pracovní tlak je 10000psi, příp. 690 barů.

Další informace

  • hliníková slitina

  • 0.135 kg

  • 15 cm x 5 cm x 3 cm

  • stříbrná

  • 1x Press Push mazací tryska (hadice není součástí balení)

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.