Profesionální utěrka z mikrovlákna 40 x 30 cm, MicroFiberCloth

12 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

Original price was: 529 Kč.Current price is: 479 Kč.(-9%)

Vyberte množství:

1x 479 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

Kvalitní čistící hadřík je klíčovým doplňkem každé domácnosti. Utěrky z mikrovlákna jsou mimořádně odolné a savé a jsou vhodné na utírání různých povrchů, jako je sklo, dřevo, mramor, povrchy v koupelně atd. Jsou vhodné pro domácí i profesionální použití.

 • Víceúčelová hadřík z mikrovláken
 • Super efektivní
 • Vhodná na čištění různých povrchů
 • Nezanechává žádné stopy a nečistoty
 • Velmi jemná a hladká hadřík
 • Výjimečná nasákavost a trvanlivost
 • Balení obsahuje: 4x hadřík na čištění různých povrchů z mikrovláken
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

UNIVERZÁLNÍ UTĚRKA NA RŮZNÉ POVRCHY

Kvalitní čistící utěrka je klíčovým doplňkem každé domácnosti. Utěrky z mikrovlákna jsou mimořádně odolné a savé na utírání různých povrchů, jako je sklo, dřevo, mramor, povrchy v koupelně atd.

Víceúčelová utěrka

MicrofiberCloth utěrky rychle a efektivně zachycují prach a odstraňují nečistoty. Používají se na mokré nebo suché čištění. Díky své měkkosti jsou ideální na utírání pultu, nádobí, rozlitých tekutin, čištění automobilů atd!

Vysoká kvalita

Utěrky jsou vyrobeny z 10 milionů mikrovláken pro efektivnější čištění. Materiál obsahuje ionty stříbra, které mají antibakteriální účinek. S utěrkou můžete čistit s čistidlem nebo bez.

Další informace

 • 4x hadřík na čištění různých povrchů z mikrovláken

 • 40 x 30 cm

 • mikrovlákno

 • náhodná

 • Utěrku pravidelně oplachujte po použití čistou vodou, abyste před dalším čištěním odstranili větší množství nečistot, které by mohly poškodit hladký povrch. Utěrky lze prát v pračce. Používání aviváže se nedoporučuje, protože by mohlo dojít k poškození mikrovláken. Doporučujeme hadřík sušit na čerstvém vzduchu.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.