ProfilStar, imitátor hran a profilů

48 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

590 (-23%)

Vyberte množství:

1x 590 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 202 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 603 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

ProfilStar precizně kopíruje tvar a rozměry hran, profilů a kontur, čímž umožňuje vytvořit precizní obklady, které dokonale pasují. ProfilStar jednoduše přiložíme k hraně, kterou chceme vytvarovat, a ihned získáme dokonalou imitaci profilu. Profil můžete jednoduše překreslit na jakýkoli materiál, který chcete řezat, a práce je hotová rychle, přesně a bez námahy!

  • umožňuje precizní, rychlou a jednoduchou imitaci
  • kopíruje všechny druhy profilů, trubek, hran a kontur
  • dokonalé nářadí pro domácí kutily i profesionály
  • odolný a praktický design
  • Materiál: vysoce kvalitní ABS plast
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
DOKONALÁ KOPIE VŠECH NEPRAVIDELNÝCH TVARŮ
ProfilStar při prvním přitlačení současně kopíruje tvar a rozměry profilu, který potřebujete obložit, a šetří vám spoustu času a další práce. Udržuje obrys, dokud jej nebudete chtít znovu použít. Můžete jednoduše překreslit obrys na materiál, který chcete vyříznout a práce je hotová! Jednoduše, rychle a přesně!
RYCHLÁ, JEDNODUCHÁ A PŘESNÁ KOPIE
ProfilStar je zvláště vhodný ke kopírování nepravidelných tvarů, které bychom jinak sami těžko obkreslili. Je skvělý ke kopírování obrysů trubek, neboť vytvoří dokonalý obrys pro řezání již při prvním přitisknutí na trubku. Ideálně se hodí při pokládání dlaždic, laminátu, parket a koberců. Jednoduše překreslíte konturu na vybraný materiál a začnete řezat.
NEZBYTNÁ POMŮCKA
ProfilStar již má zabudované pravítko, které vám usnadní měření a řezání. Obsahuje magnet, který dobře přilne na všechny železné plochy. Je vyrobený z vysoce kvalitního ABS plastu, který je odolný a vhodný pro každou domácí i profesionální dílnu. ProfilStar je profesionální nářadí a skvělý dárek pro všechny kutily!

Další informace

  • vysoce kvalitní ABS plast

  • 146x105x26 mm

  • 0-12 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.