Ramenní popruh pro nošení lyží, SkiStrap

10 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

479 (-17%)

Vyberte množství:

1x 479 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chcete si ulehčit přenášení lyží po dlouhém lyžování? Máte křeče po dlouhém chození s lyžema? S popruhy SkiStrap, můžete snadno zabalit vaše lyže a hole do polstrovaných popruhů a umístit si je přes ramena. Jsou vhodné pro dospělé lyžaře a děti, protože jsou plně přizpůsobitelné a mohou se upravit na správnou délku podle vaší velikosti.

  • Jednodušší transport lyží a holí
  • Uvoněte si unavené ruce
  • Polstrované popruhy
  • Nastavitelná délka
  • Pro dospělé a děti

 

  • Materiál: EVA + nylon
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
BEZSTAROSTNĚ NA LYŽÍCH
Často se po celodenním lyžování ocitnete s posledními atomy sily při přenosu lyží a holí od szjezdovek k autu? Nosíte je na svých nemocných ramenech a hřbet, ramena, krk a hlavu máte bolestivé? Vaše děti se stěžují a stěžují, že nejsou schopné nést zároveň lyže i hole? Ukončete sérii těchto nešťastných udalostí, kupte si ramenní popruhy SkiStrap na přenášení vašich lyží a dostaňte se z býlých tratí bez starostí, protože jste se postarali o více "nepříjemnou"" součást vašich lyžařských dní.
PÁSY PRO CELOU RODINU
Popruhy SkiStrap jsou plně přizpůsobitelné a mohou se upravit na různé délky v závislosti od délky lyží a výšky lyžařů. Závěsy se mohou natáhnout od 66 do 120 cm. Popruhy na zabalení lyží jsou 5,5 cm široké a rozšířitelné až na 46 cm, takže můžete zabalit vaše lyže a hole bez obav. Můžete nosit lyže přes ramena nabok anebo přes tělo tak, že vaše lyže budou na vašem hřbetě.
DOBRÁ KVALITA
Souprava obsahuje dva kusy stojanu na lyže cez SkiStrap rameno. Jsou vyrobeny z odolného nylonového materiálu, který je dostatečně silný, aby unesl více hmotností vašich lyží a holí. Popruhy na zabalení lyží jsou na vnitřní straně potažené s hustou pěnou, aby se zabránilo tření a tak sea předcházelo úrazům a poškrábaním při nošení. Uvolněte si své unavené ruce a spříjemněte si lyžařeské výlety.

Další informace

  • EVA + nylon

  • 66 – 120 cm

  • 3,8 cm

  • 1 pruh pro 1 pár lyží

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.