RightGrowth, tester pH, vlhkosti a světla

35 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

509 (-26%)

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

RightGrowth Tester je účinný a přesný zahradnický nástroj, který dokáže zázraky v interiéru i exteriéru. S jeho pomocí můžete svým rostlinám zajistit 3 hlavní podmínky pro úspěšný růst: vyváženou hodnotu pH, dostatek světla a vláhy.

 • Měření hodnoty pH
 • Změřte množství světla
 • Měření množství vlhkosti
 • Mimořádně přesné a citlivé senzory
 • Zlepšuje výnosy
 • Provoz bez baterie
 • Externí a interní použití
 • Balení obsahuje: 1x tester ph, vlhkosti a světla
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PŘESNÝ TESTER PH, SVĚTLA A VLHKOSTI

RightGrowth Tester je účinný a přesný zahradnický nástroj, který dokáže zázraky v interiéru i exteriéru. Pomůže vám zajistit vašim rostlinám tři hlavní podmínky pro úspěšný růst: vyváženou hodnotu pH, dostatek světla a vláhy.

Zaručený optimální růst rostlin

Tři hlavní podmínky pro růst rostlin jsou správné množství světla, vlhkost a vyvážená hodnota pH. Právě hodnoty pH nejčastěji rostliny ničí, protože půda je často příliš kyselá nebo dokonce zásaditá.

Snadné použití

Protože je tester bez baterie a má praktické rozměry, můžete jej snadno umístit kamkoli. Po každém použití senzory důkladně vyčistěte.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Petr N. 32 min ·
Již druhým rokem je používáme k testování na naší farmě, což je nutnost pro každého, kdo rád pěstuje vlastní potraviny! Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Vladka K. 59 min ·
Po zahájení používání tohoto testeru vše kvete a není vůbec obtížné jej používat. Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Iveta S. 34 min ·
Ano, opravdu nemusíte být chemik, abyste ji mohli používat. Ale výsledky jsou skvělé, nemám co dodat. Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Jaroslav K. 21 min ·
Zajímalo by mě, zda to lze použít i při hydroponickém pěstování?
Komentář Sdílet
(4)
Drahomira P. 43 min ·
Rychlé dodání, po změně hnojiva začaly všechny rostliny vadnout, naštěstí jste opět přišli na pomoc, děkuji týmu Netscroll!
Komentář Sdílet
(9)

Další informace

 • 1x tester ph, vlhkosti a světla

 • pH, množství světla, vlhkost

 • Zelená

 • železo, plast

 • 0-2000 luxů (0-200 nízký, 200-500 relativně nízký, 500-1000 optimální, 1000-2000 vysoký) Stupnice vlhkosti: Stupnice pH: 1-10 (1-3 suché, 4-7 vyrovnané, 8-10 vlhké): 3,5-8 pH (3,5-6,5 kyselé, 7-8 zásadité)

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.