RootBall, nástroj pro úspěšné klonování rostlin (2 ks)

11 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

Original price was: 649 Kč.Current price is: 529 Kč.(-18%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nástroj na klonování větví RootBall je tak efektivní, jak se snadno používá! Umožňuje hladký a rychlý růst kořenů bez hniloby. Protože je opakovaně použitelný, budete moci vypěstovat více rostlin za než kdykoliv předtím!

 • Pro silné a zdravé kořeny
 • Poskytuje ochranu a zvyšuje odolnost
 • Rychlejší růst kořenů
 • Více klonů za kratší čas
 • Zabraňuje hnilobě kořenů
 • Nepoškozuje mateřskou rostlinu
 • Znovu použitelný
 • Dlouhá životnost
 • Balení obsahuje: 2x pomůcka na klonování
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

NÁSTROJ PRO RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ KLONOVÁNÍ VĚTVÍ

Nástroj na klonování rostlin RootBall je tak efektivní, jak se snadno používá! Umožňuje hladký a rychlý růst kořenů bez hniloby. Protože je opakovaně použitelný, budete moci vypěstovat více rostlin než kdykoliv předtím!

Rychlejší a bezpečnější klonování

Speciální tvar umožňuje nástroji přizpůsobit se jakékoli větvi a posílit ji, a zároveň chránit mateřskou rostlinu, takže se nemusíte obávat vadnutí. Zdravý klon připraven na výsadbu lze očekávat do 1 - 4 týdnů a s pomocí kořenového prášku již za jeden týden!

Chrání a zvyšuje odolnost rostlin

Protože nástroj objímá větev ze všech stran, chrání ho před vnějšími vlivy a škůdci pro hladký růst zdravých a silných kořenů. Používání RootBall zvyšuje šance rostliny na přežití na závratných 99,9%!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Michaela C. 29 min ·
Produkt je TOP, používání je více než jednoduché, výsledky úžasné.
Komentář Sdílet
(10)
Vladka K. 58 min ·
Teď už nechodím do obchodu pro sazenice, klonování je zábava!
Komentář Sdílet
(13)
Hana Č. 46 min ·
Dodání je rychlé, produkt funguje.
Komentář Sdílet
(15)
Josef H. 51 min ·
Matka příroda je skutečně pozoruhodná, kdo by si myslel, že z větve mohou šíleně vyrůstat kořeny a nová stejná rostlina.
Komentář Sdílet
(14)
Blanka Č. 31 min ·
Do 3 měsíců jsem z 1 růže udělala celou růžovou alej, když k nám přijedete, budete mít pocit, že jste přišli k Šípové Růžence.
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

 • 2x pomůcka na klonování

 • průměr 12 cm (vhodné pro větve hrubé 12 – 31 mm)

 • černá

 • PP plast

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.