Sazeč cibulí a česneku, SeedTransplanter

46 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

629 (-21%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 535 / kus Ušetřete 188 
Nejlepší cena
3x 471 / kus Ušetřete 474 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Kolík na sázení cibulek TransplantingStar vám usnadní sázení cibulovin, protože zajistí, aby byly díry dostatečně velké a hluboké. Výrobek je vyroben z kvalitní oceli a jeho použití je velmi jednoduché, protože ho lze používat i jednou rukou.

  • Kolík pro snadnější výsadbu cibulovin
  • Silné a ostré zářezy
  • Kvalitní materiál
  • Ergonomická rukojeť
  • Praktická zahradnická pomůcka
  • Balení obsahuje: 1x kolík Sázecí cibulovin
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PRAKTICKÁ ZAHRADNICKÁ POMŮCKA

Kolík na sázení cibulek TransplantingStar usnadní sázení cibulovin tím, že se postará o to, aby byly výsadbu díry dostatečně velké a hluboké. Výrobk je vyroben z kvalitní oceli a jeho použití je velmi jednoduché a můžete jej používat jednou rukou.

Kolík s ostrými zářezy

Kolík má silné a ostré zářezy, které usnadňují průnik do země. Kolík jen vložte do země, otočte ho a vytáhněte zem, čímž ušetříte spoustu času.

Kvalitní materiál

Pomůcka pro sázení TransplanterStar je mimořádně praktická a je vyrobena z pochromované oceli, díky čemuž je odolná vůči opotřebení a chráněna proti rzi.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jan K. 40 min ·
Velmi kvalitní zahradní nářadí!
Komentář Sdílet
(8)
Vera T. 25 min ·
Je to skvělé, doporučuji to všem.
Komentář Sdílet
(14)
Hana Č. 23 min ·
Velmi rychlé dodání, vynikající kvalita.
Komentář Sdílet
(13)
Blanka Č. 59 min ·
Vynikající a velmi užitečný nástroj pro výsadbu cibulovin. Šetří mi to dost času.
Komentář Sdílet
(8)

Další informace

  • 1x kolík Sázecí cibulovin

  • 23 x 12 x 6 cm

  • 260 g

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.