Sazeč cibulí a česneku, SeedTransplanter

14 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

629 (-21%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 535 / kus Ušetřete 188 
Nejlepší cena
3x 471 / kus Ušetřete 474 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Kolík na sázení cibulek TransplantingStar vám usnadní sázení cibulovin, protože zajistí, aby byly díry dostatečně velké a hluboké. Výrobek je vyroben z kvalitní oceli a jeho použití je velmi jednoduché, protože ho lze používat i jednou rukou.

  • Kolík pro snadnější výsadbu cibulovin
  • Silné a ostré zářezy
  • Kvalitní materiál
  • Ergonomická rukojeť
  • Praktická zahradnická pomůcka
  • Balení obsahuje: 1x kolík Sázecí cibulovin
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

PRAKTICKÁ ZAHRADNICKÁ POMŮCKA

Kolík na sázení cibulek TransplantingStar usnadní sázení cibulovin tím, že se postará o to, aby byly výsadbu díry dostatečně velké a hluboké. Výrobk je vyroben z kvalitní oceli a jeho použití je velmi jednoduché a můžete jej používat jednou rukou.

Kolík s ostrými zářezy

Kolík má silné a ostré zářezy, které usnadňují průnik do země. Kolík jen vložte do země, otočte ho a vytáhněte zem, čímž ušetříte spoustu času.

Kvalitní materiál

Pomůcka pro sázení TransplanterStar je mimořádně praktická a je vyrobena z pochromované oceli, díky čemuž je odolná vůči opotřebení a chráněna proti rzi.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Petr N. 17 min ·
Velmi kvalitní zahradní nářadí!
Komentář Sdílet
(10)
Michaela C. 57 min ·
Je to skvělé, doporučuji to všem.
Komentář Sdílet
(8)
Vera T. 38 min ·
Velmi rychlé dodání, vynikající kvalita.
Komentář Sdílet
(8)
Vladka K. 28 min ·
Vynikající a velmi užitečný nástroj pro výsadbu cibulovin. Šetří mi to dost času.
Komentář Sdílet
(10)

Další informace

  • 1x kolík Sázecí cibulovin

  • 23 x 12 x 6 cm

  • 260 g

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.