SharpMaster, ruční pila 2 v 1 pro všechny velikosti řetězových pil

50 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

729 (-19%)

Vyberte množství:

1x 729 / kus
Nejpopulárnější
2x 619 / kus Ušetřete 220 
Nejlepší cena
3x 549 / kus Ušetřete 540 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Sezóna řezání je tady! Je vaše motorová pila nenaostřená a nejste zběhlí v klasickém pilování, nebo chcete rychlejší a praktičtější řešení? Představujeme vám systém ručního broušení SharpMaster! Ruční ostřič řetězových pil SharpMaster 2 v 1 usnadňuje a urychluje ostření řetězu a je vhodný jak pro začátečníky, tak pro opravdové profesionály!

 • rychlejší a praktičtější ruční broušení 2 v 1
 • snadné broušení zubů a omezovačů hloubky v 1 pracovním kroku
 • rychle nabrousí každý řetěz
 • vhodné pro jakoukoli velikost řetězové pily
 • průměr pilníků je 4,0 mm
 • ideální nástroj pro začátečníky i pro pokročilejší použití!
 • V sadě: držák, 2 kulaté pilníky, 1 plochý pilník
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VÁŠ STARÝ ŘETĚZ BUDE JAKO NOVÝ

Ruční pila SharpMaster 2 v 1 plní dvě funkce najednou - brousí řezné zuby a omezovače hloubky v jednom pracovním kroku. Staré, tupé pily, jejichž používání je časově náročné a nebezpečné, budou díky jedinečnému systému ručního ostření SharpMaster opět jako nové! Systém SharpMaster obsahuje dva kotoučové pilníky, jeden plochý pilník a jedinečnou ergonomickou rukojeť, která umožňuje použití systému přímo na pile a snižuje možnost pořezání.

ZKRAŤTE DOBU BROUŠENÍ NA POLOVINU

Díky jedinečnému designu a ergonomickému provedení zkrátí systém pro ruční broušení řetězů SharpMaster dobu ručního broušení řetězů na polovinu, což vám umožní vrátit se k práci s řetězovou pilou dříve! Systém SharpMaster je vhodný pro jakoukoli řetězovou pilu a řetěz, ostřící pilníky jsou oboustranné a pomocí rukojeti, která se snadno ovládá, umožňuje uživateli pracovat přímo na řetězové pile a zároveň je výrazně bezpečnější než jiné systémy.

IDEÁLNÍ NÁSTROJ PRO ZAČÁTEČNÍKY I PROFESIONÁLY

SharpMaster je ideálním nástrojem pro začátečníky, protože se snadno používá ve srovnání s klasickým ručním pilováním, které vyžaduje trénovanou ruku. Dobře se s ním pracuje i u mistrů, protože proces je rychlejší a bezpečnější. Jedinečná konstrukce zajišťuje, že provádí 2 úkony najednou, díky čemuž se systém SharpMaster dostává i do rukou skutečných profesionálů! SharpMaster se jednoduše otírá o řetěz tam a zpět a vykonává přitom práci mistra - to vše při zachování bezpečnosti rukou a prstů mistra! Rozhodněte se pro snadnější, efektivnější a rychlejší ostření řetězu a pusťte se do práce s bezpečnější a ostřejší pilou!

Další informace

 • držák, 2 kulaté pilníky, 1 plochý pilník

 • Vhodné pro všechny velikosti řetězových pil a řetězů (rozměry pilníku: 200 x 4

 • plast a brusná ocel odolná proti korozi

 • Hmotnost: 350 g.

 • Oranžová

 • Používání na vlastní nebezpečí. Při práci používejte vhodné osobní ochranné pomůcky. Doporučujeme používat ochranné rukavice.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.