SiliCovers, 16-dílná silikonová sada chráničů na nábytek

49 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 619 Kč.Current price is: 479 Kč.(-23%)

Vyberte množství:

1x 479 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Toto jednoduché řešení účinně chrání nohy židlí i podlahy před poškozením! Protiskluzová podložka zabraňuje poškrábání. SiliCovers jsou flexibilní, nohám židlí se přilnou jako rukavice!

 • chrání nohy židlí a podlahy před poškozením
 • Zabraňují poškrábání i vrzání
 • Snadno nasouvatelné, přilnou jako rukavice
 • 16-dílná souprava pro 4 židle
 • Vyrobeno z odolného měkkého silikonu, 100% netoxické
 • pro jídelní židle, barové židle, zahradní židle …
 • V balení: 16-dílná sada silikonových nástavců na nábytek (sada pro 4 židle)
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JEDNODUCHÉ, ALE ÚČINNÉ CHRÁNIČE PODLAHY
SiliCovers chrání váš nábytek a podlahy před poškozením nejjednodušším, ale nejúčinnějším řešením! Protiskluzové podložky zabraňují poškrábání a vrzání bez poškození nábytku nebo podlah.
PŘILNAVÉ JAK RUKAVICE
SiliCovers chrániče se přizpůsobí jako rukavice! Jednoduše je nasunete na nohy židlí nebo stolů a je to! Umožňují bezpečné přemísťování židlí nebo stolů, bez obav z poškození a vrzání!
100% NETOXICKÍ MATERIÁLY
SiliCovers jsou vyrobeny z odolného měkkého silikonu, který je 100% netoxický! Dají se bezpečně používat v domácnosti a jsou vhodné pro všechny druhy nohou židlí: jídelní židle, barové židle, zahradní židle .... Moderní průhledný design, který zaručí, že si je jen těžko všimnete!

Další informace

 • 16-dílná sada silikonových nástavců na nábytek (sada pro 4 židle)

 • průhledná bílá

 • odolný silikon, 100% nezávadný

 • jídelní židle, barové židle, venkovní nábytek, kovové židle, dřevěné židle, nohy stolu…

 • 4 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.