Skrytá taška přes rameno, taška proti krádeži, SuperBag

42 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

639 

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 589 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Taška ve velikosti kapsy SuperBag je prakticky neviditelná a je tak ideální pro cestování, pochůzky a aktivní jednotlivce, kteří chtějí svobodu pohybu, praktičnost a nadčasovou eleganci. Vhodný pro dobrodruhy, podnikatele, sportovce, cestovatele, studenty, mladé maminky a tatínky, může to být skvělý dárek bez ohledu na pohlaví nebo účel.

  • vše, co potřebujete na dosah ruky
  • bezpečně uloženo ve voděodolných kapsách
  • sportovní elegantní taška pro muže a ženy 

 

  • Barva: tmavošedý
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ODTĚŽ SE
Možná jste se někdy cítili trochu zatíženi přenášením kapsy, neustálým máváním ramen, taháním za ramena, působením námahy a bolesti, aniž byste cítili, že vaše osobní věci, telefon a peněženka jsou v bezpečí. rychle odejde. Tato chytře navržená taška SuperBag ukončí většinu starostí a břemene při přenášení nejdůležitějších osobních věcí. Je to pohodlné uchopení pro uvolnění vašich ramen, krku a vašich myšlenek, protože máte všechny své cennosti bezpečně blízko vás.
BEZPEČNĚ KOLEM
Sofistikovaný design kapsy SuperBag vám umožní ji oblékat pod vnější vrstvu oblečení a nechat ji zcela bez povšimnutí. Tím se zabrání jakémukoli pokušení z majetku vašeho otce, že by váš osobní majetek byl rozptylován. Díky tomuto chytrému designu je taška SuperBag skvělou volbou pro cestovatele a rekreanty, stejně jako pro kohokoli, kdo je v pohybu. Vodotěsné materiály chrání váš telefon a osobní dokumenty před deštěm a vlhkostí.
FORMA PRO VÁS
Široký ramenní popruh zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti v celém těle a uspořádání a tvar zásuvek umožňují maximální využití prostoru a snadnou přístupnost. Nyní budete mít všechny své osobní věci bezpečně kolem sebe a snadno na dosah ruky. Vnitřek tašky SuperBag je potažen hedvábnou tkaninou a silnými švy pro větší bezpečnost a pohodlí. Konstrukce tašky je velmi sofistikovaná a je vhodná pro všechny a každého, bez ohledu na profesi nebo pohlaví.

Další informace

  • tmavošedý

  • 30 cm x 22,5 cm x 1,5 cm

  • 105 cm

  • vysoce kvalitní voděodolný materiál

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.