Snadno použitelný odstraňovač plevele, Rock’n’Weeder

31 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

459 

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 389 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pravou noční můrou každého zahradníka je plevel. Bez ohledu na to, zda se jedná o zeleninovou nebo okrasnou zahradu. Rušivý je také v písku, mezi dlažbou, zdmi a jinými nedostupnými prostory. Často je velmi odolný a je velmi těžké se ho zbavit. Zejména pokud nechceme používat nebezpečné chemikálie. To je důvod, proč je použíti Rock’n’Weeder odstraňovač plevelu ideální příležitostí k tomu, abychom řekli plevelu NE!

  • Odstraňuje plevel
  • Odstraní dlouhé a hluboké kořeny
  • Ergonomická dřevěná rukojeť
  • Ekologická péče o zahradu
  • Rozměry: 34 cm * 5,8 cm * 4,3 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PRYČ S PLEVELEM!
Na zahradě se velmi rád ukáže nežádoucí plevel. Je nutné, abychom ho se správnou péčí o zahradu kontrolovali. Staráme-li se o záhony pravidelně, pěstujeme rostliny, kterým naše prostředí vyhovuje. Pečlivě odstraňujeme a vykopáváme plevel. Tak zajistíme, že se bude vyskytovat v malé míře. Nejdůležitější je preventivní zásah ještě před tím, než se plevel rozroste. Proto jsou okopávání a pletí zahrady velmi důležité. A to je ta pravá chvíle k použití Rock'n'Weeder odstraňovače plevele, který tento úkol zjednoduší a vaše zahrada bude konečně bez plevele!
BEZ CHEMIKÁLIÍ A BEZ NÁMAHY
Pokud vám jsou zdraví vašich blízkých a vašeho okolí prioritou, pak nutně potřebujete Rock'n'Weeder odstraňovač plevele. Rock'n'Weeder je naprosto neškodný a přirozený způsob, jak se dokonale postarat o zahradu a trávník. Neunavujte se s motykami a lopatkami, které pouze naruší povrch nebo zeleninu a plevel zároveň zůstane v zemi. Rock'n'Weeder je vybaven zakřivenou oporou, která se opře o zem, přičemž jednoduchým zatlačením vytáhnete kořeny ze země. Žádné kopání okolo kořenů a rytí země. Odstraní také hluboké a otravné kořeny plevelů a pampelišek. Velká ergonomicky tvarovaná rukojeť se přizpůsobí vašim dlaním, takže s ním bude práce pohodlná a zvládnete ji velmi lehce.

Další informace

  • 34 cm * 5,8 cm * 4,3 cm

  • dřevo a ocel

  • 0,2 kg

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.