Solar Flame, LED solární zahradní svítidlo 1+1 ZDARMA

21 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

679 (-19%)

Vyberte množství:

1x 679 / kus
Nejpopulárnější
2x 577 / kus Ušetřete 204 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 510 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 20 lidí si právě prohlíží tento produkt

Během dne se svítilna automaticky nabíjí a v noci svítí a vykouzlí dokonalé prostředí pro zahradu nebo terasu, v dešti nebo v letních vedrech!

 • Jednoduché nastavení
 • Příjemné svícení ohně
 • Krásně vyřezávaný vzor pochodně
 • Solární nabíjení
 • Zcela vodotěsné
 • Automatické zapnutí/vypnutí
 • Na zahrady, dvory, svatby, zahradní párty, sváteční dekorace
 • Balení obsahuje: 1x solární pochodeň + 1x solární pochodeň ZDARMA
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

MAGICKÁ ZAHRADA

Pokud si chcete na dvoře či zahradě navodit příjemnou atmosféru, s našimi solárními pochodněmi to jednoduše zvládnete. Teplé žluté světlo vyzařované loučemi jemně bliká, jako by v nich skutečně hořel oheň. Hlava pochodně je elegantně vyřezávaná s krásnými motivy, které rozzáří vzhled vašeho okolí.

FUNKČNOST

Svítilnu jednoduše zapíchněte do travnatého podstavce nebo zahradního květináče, nepotřebujete žádné elektrické vedení. Zapněte tlačítko ON a pochodeň bude svítit. Přes den je lithium-iontová baterie vypnuta a nabíjena na světle asi 8 až 10 hodin a v noci se baterka automaticky rozsvítí a plynule funguje až 10 hodin v létě a až 5 hodin v zimě.

TRVANLIVOST A EKONOMIKA

LED diody jsou zcela vodotěsné a odolné vůči silnému slunečnímu záření a všem ostatním vnějším vlivům vlhkosti, větru, slunce a sněhu (standard IP65). Jsou pevné a odolné, takže vydrží až 5 let. Ušetřete náklady na elektřinu a instalaci drahých elektrických zahradních světel a tyto fakle poskytují příjemnou zahradní atmosféru pro každou příležitost.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Radek Č. 22 min ·
Fakle jsou nádherné, jsou ozdobou naší zahrady. V dešti, silném větru a 32 stupňových vedrech se jim dařilo skvěle!
Komentář Sdílet
(4)
Marie M. 49 min ·
Večer to vypadá neskutečně hezky, nepotřebují elektřinu i když stále svítí
Komentář Sdílet
(12)
Martin F. 37 min ·
Dal jsem je před firmu, všichni zaměstnanci je chválí.
Komentář Sdílet
(13)
Iveta S. 50 min ·
Sami si nainstalujete, sednete si a užíváte. Nainstalovali jsme je kolem našeho altánku. Vhod přijde i váš CalmSleep, aby komáři neotravovali.
Komentář Sdílet
(10)
Irena K. 51 min ·
Vydávají mimořádně krásné a uvolňující světlo, usínám na lehátku vždy, když je večer dívám.
Komentář Sdílet
(8)

Další informace

 • 1x solární pochodeň + 1x solární pochodeň ZDARMA

 • LED

 • sluneční energie

 • 33 lumenů

 • výška 58 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.