StandPots, patrové květináče pro všechny druhy rostlin (2 ks)

38 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

569 (-23%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Květináče StandPots umožňují pěstovat různé rostliny, jako jsou jahody, bylinky, slunečnici, květiny, papriku, salát a další rostliny. Tok vody z horní části květináče umožňuje snadné zalévání a údržbu rostlin. Květináč je vhodný i na hydroponické pěstování.

 • Ušetřete místo
 • Lehký zavlažovací systém
 • Chutnější výsledky
 • Vhodné na hydroponické pěstování
 • Vnější nebo vnitřní použití
 • Vhodný pro všechny druhy rostlin
 • Uspořádejte květináče podle přání
 • Balení obsahuje: 2x květináč na sázení
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VÍCEÚČELOVÉ STOJÍCÍ KVĚTINÁČE

Květináče StandPots umožňují pěstovat různé rostliny, jako jsou jahody, bylinky, slunečnice, květiny, papriky, salát a další rostliny. Tok vody z horního květináče umožňuje snadné zalévání a údržbu rostlin. Květináč je vhodný i na hydroponické pěstování.

Vhodné pro venkovní i vnitřní použití

Pomocí těchto květináčů můžete podle potřeby uspořádat úrovně a uspořádat je podle svého přání. Nákupem několika sad květináčů StandPots bude vaše zahrada vypadat úžasně.

Úspěšný růst každé rostliny

Od jahod do salátu - květináč si poradí s každou výzvou. Z jahod vyrostou šťavnaté a chutné plody, bujné hlavy z hlávkového salátu a rajčata, jak to nejlépe ovoce.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Hana Č. 52 min ·
Nyní je možné mít v paneláku i zahradu! A plody jsou ještě větší než v zahradě! Comment's image
Komentář Sdílet
(16)
Irena K. 32 min ·
Koupila jsem je 10, zasadila jsem vše od feferonek po květiny a vše roste do překvapivých výšek. Comment's image
Komentář Sdílet
(14)
Petr N. 51 min ·
Chlapi, už vás nebaví každodenní zalévání, orání zahrady a další domácí práce spojené s touhami vaší polovičky? Kupte jí toto, skoro nic práce pro stejný, ne-li ještě lepší výsledek. Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Drahomira P. 23 min ·
Toto je skvělé! Kromě toho, že naše kotě na ně neustále leze, jsou nezbytností pro každého zahrádkáře. Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Eva N. 51 min ·
Nejlepší je, když se v zimě vzbudíte a odtrhnete si čerstvou jahodu. Pomocí tohoto květináče si můžete dopřát dostatek vitaminu C iv zimě!
Komentář Sdílet
(7)

Další informace

 • 2x květináč na sázení

 • cihlová

 • PVC

 • 30,5 x 30,5 cm

 • cca 24.8l

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.