StarMetal, řezačka kovu a jiných materiálů

17 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

693 (-10%)

Vyberte množství:

1x 693 / kus
Nejpopulárnější
2x 519 / kus Ušetřete 348 
Nejlepší cena
3x 409 / kus Ušetřete 852 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

S řezačkou kovu zvládnete každý úkol, při kterém vás čeká náročné řezání kovu. Řezačka je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů a její použití je velmi praktické.

 • Odpovídá standardním vrtačkám
 • Účinně řeže různé druhy kovu
 • Dvojitá řezací hlava
 • Použití: Řezá různé druhy kovů a plastů až do tloušťky 2,0 mm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JEDNODUCHÁ A PRAKTICKÁ ŘEZAČKA KOVU
Nebojte se domácích projektů. S nářadím vysoké kvality, které se snadno používá, zvládnete každou práci. Řezačku kovu můžete snadno a rychle nasadit na většinu standardních vrtaček a jste připraveni na nové výzvy. Vrtačka se tak změní v praktickou a užitečnou řezačku kovů.
PŘESNÉ ŘEZÁNÍ PRO VÝBORNÉ VÝSLEDKY
Řezačka je vyrobena z kvalitních materiálů. Umožňuje přesné a ostré řezy, které jsou důležité pro úspěšné provedení projektů. Dvojitá otočná hlava, která se otáčí o 360 °, zvládne každou výzvu, na kterou narazí.
ERGONOMICKY TVAROVANÁ RUKOJEŤ
Rukojeť řezačky je ergonomicky tvarovaná. Díky svému ergonomickému tvaru lépe padne do ruky a práce tak bude méně namáhavá a rychleji a lépe provedená. Rukojeť je vyrobena z kvalitního umělého materiálu.

Další informace

 • Řezá různé druhy kovů a plastů až do tloušťky 2,0 mm

 • 17x5x7 cm

 • Používejte na vlastní nebezpečí. Povinné používání osobních ochranných prostředků. Maximální pracovní rychlost 3000RPM (Max)

 • 1x klíč, 1x kovová fréza

 • železná / ocelová deska 1,8 mm,
  plech z nerezové oceli 1,2 mm,
  koplast / hliníková deska 2mm,
  plastová / laminátová deska 2mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.