StopIT, magnetický zábrana dveří

27 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

399 (-30%)

Vyberte množství:

1x 399 / kus
Nejpopulárnější
2x 339 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 299 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ještě jste se nepostarali o to, abyste neklepali klikami dveří o stěny? Způsobuje vám bolest srdce při představě, že budete muset vrtat do své krásné a cenné podlahy, abyste nainstalovali správné zábrany na podlahu nebo tlumiče dveří? Nechcete na stěny přilepit filcové polštářky, které nevypadají příliš stylově? Představujeme vám řešení všech výše uvedených problémů – magnetickou zábranu dveří StopIT, kterou lze připevnit bez šroubů, pouze s dvoustrannou lepící páskou!

 • Jednoduchá montáž
 • Bez nebo s šrouby
 • Nejlepší kvalita
 • Nerezová ocel
 • Extrémně silný magnet
 • Garance spokojenosti
 • Materiál: nerezová ocel
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ PRO OCHRANU
Pokud vás štípání kliky dveří o stěny již štve, je na čase tomu udělat přítrž. Tato magnetická zábrana dveří StopIT je chytře navržena tak, že záložka v podlahové jednotce se zvedne, když je dveře přiblíženy k ní. Jakmile se záložka zvedne díky magnetické přitažlivosti, zacvakne se do jednotky připevněné na dveřích, pevně zastavuje a drží dveře v klidu. Zabraňte poškození povrchů stěn a zabránění bušení dveří ve vašem domě. Měkká technologie zachycování dveří s magnetickou silou zabraňuje bušení a hluku.
INSTALUJTE JAK CHCETE
Zábranu StopIT můžete připevnit lepící páskou, abyste uchovali neporušený povrch podlahy a dveří, nebo ji můžete připevnit dodanými šrouby - podle vašeho výběru. Jediným faktorem, který je třeba zvážit, je, že mezeru mezi spodkem dveří a podlahou musí být mezi 6 a 15 mm. Zkontrolujte tuto vzdálenost před nákupem. Vhodné pro dřevěné, potažené nebo keramické podlahy. Nabízí stylový vzhled a díky tomu, že se záložka snižuje, když není vedle ní žádná dveře, nebudete se do ní náhodou kopnout.
VYBRANÁ KVALITA PRO KAŽDÝ DOMOV
Zábranu StopIT lze upevnit bez vrtání a je vhodná pro dřevěné, skleněné nebo kovové dveře. Je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a je proto 100% odolná proti korozi a testována na jeden milion nárazů, takže vám bude dlouho a spolehlivě sloužit.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Blanka Č. 28 min ·
Skvělý produkt!
Komentář Sdílet
(7)
Jiri C. 16 min ·
Klika dveří již nepřitlačuje do stěny, více než doporučuji koupit!
Komentář Sdílet
(6)
Drahomira P. 21 min ·
Spokojen s nákupem.
Komentář Sdílet
(10)

Další informace

 • nerezová ocel

 • stříbrná

 • podlahová a dveřní zábrana, dvoustranná lepící pásky, šrouby

 • 220 g

 • 6,6 x 6,6 x 5 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.