SuperBag, kapesní taška s pásem, která bezpečně odnese vše, co potřebujete na dosah ruky

15 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

639 

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 589 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 509 / kus Ušetřete 390 
14-denní možnost vrácení 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Taška ve velikosti kapsy SuperBag je prakticky neviditelná a je tak ideální pro cestování, pochůzky a aktivní jednotlivce, kteří chtějí svobodu pohybu, praktičnost a nadčasovou eleganci. Vhodný pro dobrodruhy, podnikatele, sportovce, cestovatele, studenty, mladé maminky a tatínky, může to být skvělý dárek bez ohledu na pohlaví nebo účel.

  • vše, co potřebujete na dosah ruky
  • bezpečně uloženo ve voděodolných kapsách
  • sportovní elegantní taška pro muže a ženy 

 

  • Barva: tmavošedý
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ODTĚŽ SE
Možná jste se někdy cítili trochu zatíženi přenášením kapsy, neustálým máváním ramen, taháním za ramena, působením námahy a bolesti, aniž byste cítili, že vaše osobní věci, telefon a peněženka jsou v bezpečí. rychle odejde. Tato chytře navržená taška SuperBag ukončí většinu starostí a břemene při přenášení nejdůležitějších osobních věcí. Je to pohodlné uchopení pro uvolnění vašich ramen, krku a vašich myšlenek, protože máte všechny své cennosti bezpečně blízko vás.
BEZPEČNĚ KOLEM
Sofistikovaný design kapsy SuperBag vám umožní ji oblékat pod vnější vrstvu oblečení a nechat ji zcela bez povšimnutí. Tím se zabrání jakémukoli pokušení z majetku vašeho otce, že by váš osobní majetek byl rozptylován. Díky tomuto chytrému designu je taška SuperBag skvělou volbou pro cestovatele a rekreanty, stejně jako pro kohokoli, kdo je v pohybu. Vodotěsné materiály chrání váš telefon a osobní dokumenty před deštěm a vlhkostí.
FORMA PRO VÁS
Široký ramenní popruh zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti v celém těle a uspořádání a tvar zásuvek umožňují maximální využití prostoru a snadnou přístupnost. Nyní budete mít všechny své osobní věci bezpečně kolem sebe a snadno na dosah ruky. Vnitřek tašky SuperBag je potažen hedvábnou tkaninou a silnými švy pro větší bezpečnost a pohodlí. Konstrukce tašky je velmi sofistikovaná a je vhodná pro všechny a každého, bez ohledu na profesi nebo pohlaví.

Další informace

  • tmavošedý

  • 30 cm x 22,5 cm x 1,5 cm

  • 105 cm

  • vysoce kvalitní voděodolný materiál

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.