SuperStep, koberec, který čistí podrážky a tlapky jen s jedním krokem

46 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 729 Kč.Current price is: 559 Kč.(-23%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 479 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Už vás nebaví neustále čistit podlahu, utírat si boty a nohy psů? Koberec SuperStep zabraňuje šíření nečistot pouze v jednom kroku! Super savý koberec vyrobený z tisíců mikrovláken zachycuje nečistoty, bláto a vodu v okamžiku, kdy na něj položíte nohu!

  • Okamžitě zachycuje a absorbuje vodu, bláto a nečistoty
  • Skvělé řešení pro všechny s domácími mazlíčky
  • Péče o čistou podlahu
  • Praní v pračce
  • Protiskluzová základna

 

  • Barva: hnědo-bílá
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
S JEDNÍM KROKEM K ČISTÝM PODLAHÁM
Super savý koberec SuperStep zadržuje vodu, bláto a nečistoty z vašich podrážek v jednom kroku! Tajemství spočívá v tisících mikrovláken, které při kontaktu s podrážkami nebo psími tlapkami okamžitě absorbují veškerou vlhkost a nečistoty!
ZABLACENÉ A MOKRÉ TLAPKY?
Chůze v dešti a blátě může být opravdu zábavná, po příchodu domů byly otisky tlapek všude! Koberec SuperStep vám i vašemu psovi umožní rychle a snadno vyčistit chodidla - jediným krokem!
VODA, BLÁTO A NEČISTOTA
Koberec SuperStep ve svých superabsorpčních vláknech, které jsou v kontaktu s vodou, bahnem nebo nečistotami, v momentě zachytí veškeré nečistoty a utře špinavé a mokré stopy chodidel! Jednoduché řešení pro čisté podlahy, omyvatelné v pračce a extrémně lehké na údržbu, které je perfektním nápadem pro každý dům

Další informace

  • hnědo-bílá

  • 55% bavlna, 45% mikrovlákno

  • 45 x 70 cm

  • Praní v pračce. Vhodné na zadržování vody, kalů a mytí nečistot.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.