SuperTape, mimořádně pevná a vodotěsná lepící páska se stlačeným butylovým kaučukem

44 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

729 (-9%)

Vyberte množství:

1x 729 / kus
Nejpopulárnější
2x 619 / kus Ušetřete 220 
Nejlepší cena
3x 546 / kus Ušetřete 549 
14-denní možnost vrácení 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

SuperTape je vybavena stlačeným butylovým kaučukem pro dlouhotrvající lepivost a pevnost! Okamžitě utěsní vodu, vzduch nebo prach a udržuje trvalou měkkost! SuperTape je odolná vůči chemikáliím, teplu a drsným povětrnostním podmínkám!

 • Voděodolná
 • Odolná vůči UV záření a vysokým teplotám
 • Odolná vůči chemikáliím
 • Vynikající přilnavost i při nízkých teplotách
 • Víceúčelové použití
 • Snadné použití
 • Balení obsahuje: 1x SuperTape
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SILNÁ A ODOLNÁ VODĚODOLNÁ LEPICÍ PÁSKA
SuperTape je vybavena stlačeným butylovým kaučukem, vyznačuje se dlouhotrvající lepivostí a tmelem citlivým na tlak s vynikající přilnavostí a pevností! Okamžitě utěsní vodu, vzduch nebo prach a udržuje trvalou měkkost!
Dokonalé těsnění
Páska, která slepí téměř všechno a nepropouští vodu! Odolná vůči vysokým a nízkým teplotám, což umožňuje vnitřní i venkovní použití
Výjimečný odpor
SuperTape je odolná vůči chemikáliím, teplu a všem povětrnostním podmínkám! Je to také skvělý izolátor, protože je vodotěsný a odolný vůči ohni! SuperTape zabraňuje hromadění vlhkosti a nepříjemnému zápachu!

Další informace

 • 1x SuperTape

 • 10m

 • šedá

 • hliníková fólie, butylová guma

 • Z důvodu vysoké lepivosti vám doporučujeme, abyste při používání používali ochranné rukavice! Můžete jej použít na všechny povrchy, musí se však předem očistit! Při instalaci pásky v zimě doporučujeme ji před instalací zahřát vysoušečem vlasů. Neodstraňujte pásku 24 hodin po instalaci.
  Nepoužívejte ho s jinými nepromokavými materiály včetně benzenu, etylénu, silikonu atd.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.